Video: Hokejista po drsné rvačce v zámoří skončil v bezvědomí

Sport Sport
26. 2. 2020 9:30
Hokejová bitka v zámořské AHL skončila zásahem lékařů. Ti museli na led poté, co Derek Sheppard z Charlotte skolil Kaleho Kessyho, bijce domácího týmu Hershey.
Kale Kessy skončil po pěstním souboji na ledu na nosítkách | Video: Reuters

Sheppard hned po závěrečném úderu, po němž se Kessy bezvládně sesunul k ledu, začal přivolávat lékaře, kteří pak domácího útočníka přímo na ledě dlouhé minuty ošetřovali.

Kluziště nakonec Kessy, jenž formálně patří Washingtonu Capitals, opustil na nosítkách. Později zástupci Hershey uvedli, že je ve stabilizovaném stavu a při vědomí, zůstal v nemocnici na pozorování. 

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Průzkum: Půlce řemeslníků ubylo zakázek, pomoc státu jim nestačí

Každý druhý řemeslník v době epidemie koronaviru v Česku pociťuje nedostatek zakázek, více než třetina přitom nemá úspory vůbec žádné, nebo pouze na jeden měsíc. Pomoc od státu není dostatečná podle 64 procent oslovených řemeslníků. Vyplývá to v průzkumu portálu NejŘemeslníci.cz, jehož se zúčastnilo 532 řemeslnných subjektů. Portál dnes o výsledcích průzkumu informoval ČTK.

Plně nebo částečně může i v době epidemie koronaviru a vládních opatření proti šíření nákazy pracovat 93 procent řemeslníků. Nedostatek zakázek, který pociťuje 49 procent, víc než polovina řemeslníků připisuje obavám zákazníků o zdraví, případně omezením daným vládou. Zákazníci zakázky spíš ruší, menší část je odkládá na později. Téměř polovina dotázaných vnímá jako hlavní problém nedostatek nových zakázek.

Zdroj: ČTK
Další zprávy