Video: Hokejista po drsné rvačce v zámoří skončil v bezvědomí

Sport Sport
26. 2. 2020 9:30
Hokejová bitka v zámořské AHL skončila zásahem lékařů. Ti museli na led poté, co Derek Sheppard z Charlotte skolil Kaleho Kessyho, bijce domácího týmu Hershey.
Kale Kessy skončil po pěstním souboji na ledu na nosítkách | Video: Reuters

Sheppard hned po závěrečném úderu, po němž se Kessy bezvládně sesunul k ledu, začal přivolávat lékaře, kteří pak domácího útočníka přímo na ledě dlouhé minuty ošetřovali.

Kluziště nakonec Kessy, jenž formálně patří Washingtonu Capitals, opustil na nosítkách. Později zástupci Hershey uvedli, že je ve stabilizovaném stavu a při vědomí, zůstal v nemocnici na pozorování. 

 

Právě se děje

před 13 minutami

Fotbalista Prijovič dostal na tři měsíce domácí vězení

Srbský fotbalista Aleksandar Prijovič byl odsouzen k tříměsíčnímu domácímu vězení za porušení opatření proti šíření koronaviru. Devětadvacetiletý útočník saúdskoarabského týmu Al Ittihád byl v pátek v podvečer zadržen s 19 dalšími lidmi při popíjení v baru v bělehradském hotelu.

Prijovič tím porušil zákaz sdružování většího počtu osob a omezení vycházení mezi pátou hodinou odpolední a pátou ranní. Během sobotního videosoudu v Bělehradu vinu přiznal a byl odsouzen k domácímu vězení na čtvrt roku.

Před Prijovičem se už proti nařízením provinil jiný srbský fotbalista Luka Jovič. Útočník Realu Madrid způsobil před dvěma týdny poprask tím, že opustil nařízenou karanténu po návratu ze Španělska a v Bělehradu slavil narozeniny své přítelkyně. Dvaadvacetiletý fotbalista se hájil tím, že nedostal přesné pokyny, jak se má v izolaci chovat.

Další zprávy