VIDEO Hertl už zase dává góly. Takhle zlomil Los Angeles

23. 4. 2014 8:15
Deset minut před koncem základní hrací doby Tomáš Hertl důraznou dorážkou poslal San Jose do vítězného prodloužení. Jeho Žraloci vedou v sérii už 3:0 na zápasy.
Podívejte se na branku Tomáše Hertla. Český talent takhle poslal San Jose do vítězného prodloužení v Los Angeles. | Video: Youtube.com

Los Angeles - Tomáš Hertl je zpět a San Jose se raduje. Český talent se Los Angeles za dlouhé zranění kolene po prosincovém střetu s jeho kapitánem Dustinem Brownem mstí dokonale. Dnes v noci se svou druhou brankou ve Stanley Cupu zasloužil o obrat, který vedl ke třetímu vítězství Sharks v sérii.

Podívejte se v přiloženém videu.

Tomáš Hertl deset minut před koncem utkání za stavu 2:3 zaparkoval před bránu a důrazně pak dotlačil odraženou střelu přes položeného gólmana Quicka.

Vyrovnávacím gólem poslal třetí utkání série do prodloužení, které pro Sharks v sedmé minutě vítězným gólem nakonec urval Marleau. Tomáš Hertl si připsal třetí kanadský bod (2+1) a jeho tým dělí pouze jedno vítězství od postupu do semifinále Západní konference.