VIDEO Hertl má konkurenci. V NHL padl další 'gól roku'

Sport Sport
10. 12. 2013 8:25
Corey Perry překonal gólmana v krkolomné pozici. Byl to gól roku? Ptá se NHL.
Podívejte se, jak Corey Perry překonal gólmana Islanders. Byl to gól roku? | Video:

Praha - Byl to gól roku? Ptá se na svém webu NHL a odkazuje na noční parádičku Corey Perryho z utkání proti New York Islanders. Opravdu to byla hokejová lahůdka. Sami v našem videu posuďte, jestli se může rovnat té, co na začátku sezony předvedl Tomáš Hertl.

Tentokrát nebyla žádná hokejka mezi nohami, útočník Anaheimu ukázal své hokejové umění v mnohem krkolomější pozici. Brankáře blafákem vymíchal, přestože k němu klouzal po faulu obránce Calvin de Haana po kolenou a další dva obránci na něj zle dotírali.

Byl to Perryho devatenáctý gól v sezoně. Ve stejném zápase pak přidal ještě jeden a Anaheim jeho zásluhou porazil Islanders 5:2. Sám Perry teď nahání v tabulce střelců lídra Ovečkina. Chybí mu na něj dva góly.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Chorvatské volby do parlamentu skončily, vítězem je zřejmě vládní HDZ

Hlasování v sobotních parlamentních volbách v Chorvatsku skončilo. Podle průzkumu státní televize mezi voliči opouštějícími volební místnosti zvítězilo vládní Chorvatské demokratické společenství (HDZ), které by mělo získat 61 z celkových 151 křesel. Opoziční Sociálnědemokratické straně (SDP) a jejím menším spojencům by mělo připadnout 44 křesel, napsala agentura Reuters.

Na třetím místě podle průzkumu skončilo euroskeptické Vlastenecké hnutí (DP), které by v parlamentu mělo získat 16 zástupců.

Mnoho analytiků se podle Reuters domnívá, že koalici budou nakonec muset sestavovat obě nejsilnější strany, protože vytvořit stabilní vládu s menšími partnery jako DP by bylo obtížné. Vůdci obou velkých stran ale doposud možnost velké koalice odmítali.

Další zprávy