VIDEO Gudas se zase rval a kvůli zranění nedohrál zápas

23. 11. 2013 10:30
Podívejte se na pěstní souboj mezi Radkem Gudasem a švýcarským obráncem Lukou Sbisou v pátečním zápase NHL Anaheim - Tampa Bay (1:0 v prodloužení). | Video: youtube.com

Anaheim - Už svou čtvrtou bitku v této sezoně stihl v pátečním zápase NHL na ledě Anaheimu český obránce Tampy Bay Radko Gudas.

Už v 15. minutě přijal výzvu švýcarského obránce Luky Sbisy, který se rozhodl hájit svého spoluhráče, kterého Gudas nedlouho před tím srazil k zemi.

V bitce, která trvala jen pár sekund, utržil rány jen rodák z Prahy, rozhodčí však oba soky od sebe rychle odtrhli.

Gudas zápas, který rozhodl jedinou brankou osm sekund před koncem prodloužení kapitán Anaheimu Ryan Getzlaf, nedohrál. Nenastoupil totiž do třetí třetiny kvůli zranění v horní části těla.

Připojil se tak na marodku k útočníkovi Tomu Pyattovi a kanonýrovi týmu Stevenu Stamkosovi, který si minulý týden zlomil holenní kost. I kvůli tomu prohráli Bolts čtvrtý zápas v řadě.

"Jeden bod je lepší než žádný. Oproti přídělu od San Jose jsme se hodně zlepšili a hráli extrémně tvrdě. Jen škoda Radka, uvidíme, co ukáže vyšetření," uvedl pro klubový web trenér Ligtning Jon Cooper.