VIDEO Góly a šílené kousky. První měsíc NHL zářili brankáři

V prvním měsíci NHL "zářili" především gólmani. Podívejte se na desítku těch nejzajímavějších kousků.
Robert Luongo - Moc lacinějších gólů asi gólman Vancouveru nedostal. Obránci Danu Hamhuisovi ujel kotouč tak nešťastně, že putoval do brankoviště a od bruslí nic netušícího brankář se odrazil za čáru. Montreal tak přišel ke gólu úplně zadarmo.
Jonathan Quick - Jeden z největších kiksů měsíce října předvedl brankář Los Angeles. Quick vyjel k levému kruhu, aby si zpracoval hokejkou vyhozený puk, ale ta mu vyjela z ruky a on si klouzající kotouč vyrážečkou nasměroval do brány.
Jonathan Bernier - Brankář Toronta se snažil zpracovat neškodné nahození Rona Hainseyho z Caroliny, ale puk si srazil do branky. Další adept na smolaře roku.
Marc-Andre Fleury - Brankář Pittsburghu vyrobil pořádnou minelu, když vyrazil střelu Alexandera Edlera z poloviny hřiště nad sebe a kotouč ho přeloboval do brány.
Foto: Reuters
Sport Sport
3. 11. 2013 9:00
Podívejte se jak "zářili" brankáři v hokejové NHL. Dostávali neuvěřitelné góly, ale sami také předváděli skvělé finesy.

První měsíc hokejové NHL máme za sebou. A jestli byl někdo v úvodu sezony vidět, byli to brankáři. Dávali si někdy až neuvěřitelné vlastence, ale také předváděli nádherné zákroky.

Připomeňte si je v naší galerii.

 

Právě se děje

před 28 minutami

Biden nestáhne vojáky z Afghánistánu k 1. květnu, jak se zavázala předchozí administrativa. Jako nové datum stanovil letošní 11. září, píše AP

Zdroj: ČTK
Další zprávy