VIDEO Ďáblové udolali Floridu a vynutili si sedmý zápas

25. 4. 2012 7:10
NHL: New Jersey - Florida 3:2 po prodloužení

New Jersey - Dramatickou sérii mezi New Jersey a Floridou rozhodne až sedmé utkání. Ďáblové odvrátili svůj konec v letošním play off NHL a na domácím ledě zdolali Pantery 3:2 po prodloužení.

Rozhodující gól vstřelil v šesté minutě nastavení Travis Zajac a spustil lavinu euforie v řadách domácích fanoušků. Sedmý duel se odehraje ve čtvrtek na ledě Floridy.

VIDEO Rangers odvrátili konec, Kojoti přejeli Chicago
Nezničitelný Jágr postupuje a těší se: Má chvíle přijde

New Jersey vedlo v šestém utkání již 2:0, když se v šestnácté minutě trefil Bernier a na začátku druhé třetině Ilja Kovalčuk, jemuž u branky asistoval český útočník Petr Sýkora. Jenže Panteři zabojovali a ještě ve druhé části skóre srovnali. Prosadili se Versteeg a Bergenheim.

Prodloužení rozhodla zajímavá situace. Hosté nejprve neproměnili přečíslení a zavár, při kterém kraloval zkušený brankář Brodeur. Protiútok, který táhnul Kovalčuk, pak zakončil přesnou střelou Zajac.

Podívejte se na gólové momenty zápasu New Jersey - Florida:

1. kolo play off NHL:

Východní konference - 6. zápas:

New Jersey - Florida 3:2 v prodl. (1:0, 1:2, 0:0 - 1:0)
Branky: 17. Bernier, 25. Kovalčuk (Sýkora), 66. Zajac - 28. Versteeg, 33. Bergenheim. Střely na branku: 42:16. Diváci: 17.625. Stav série: 3:3.