VIDEO Brown má na Čechy pifku. Takhle skolil Rozsívala

Podívejte se na nevybíravý zákrok Dustina Browna v play off 2012 mezi Los Angeles a Phoenixem.
Takto Dustin Brown zkosil Michala Rozsívala v play off 2012 | Video: Sport

Praha - Dustin Brown, který v noci na pátek nevybíravě skolil Tomáše Hertla (video a ohlasy zde), má zdá se pro fauly kolenem slabost.

Na přiloženém videu si můžete prohlédnout, jak tento hráč Los Angeles v loňském play off sestřelil Michala Rozsívala (za zákrok nebyl dodatečně potrestán).

A na tomto videu zase můžete vidět, jak se v letošním play off proti St. Louis opřel kolenem (a loktem) do Jaydena Schwartze.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Nové radní České televize poslanci nezvolili. Není jasné, kdy se k volbě znovu dostanou

Sněmovna v úterý čtveřici členů Rady České televize nevolila. Předseda opozičního klubu lidovců Jan Bartošek si po zhruba půlhodinové debatě k výběru televizních radních vzal přestávku do konce jednacího dne, poslanci se opět sejdou ve středu. Kdy bude výběr členů rady pokračovat, není jasné.

K odkladu volby vyzývá část opozice i Senát. Mezi adepty jsou i lidé, kteří podle kritiků představují ohrožení nezávislosti veřejnoprávní televize. Pirát Tomáš Martínek dnes neprosadil návrh, aby výběr pokračoval až potom, co sněmovní volební výbor posoudí výtky senátní mediální komise. Bartošek zase chtěl, aby se výbor zabýval zákonností postupu nynější členky televizní rady Hany Lipovské.

Zdroj: ČTK
Další zprávy