VIDEO Brankář Quick udělal hrubku a pak mlátil hlavou o led

Podívejte se na hrubku, kterou udělal brankář Los Angeles Kings proti St. Louis. Pak mlátil hlavou o led.
Takovouhle minelu udělal brankář Kings | Video: nhl.com

St. Louis - I ti nejlepší dělají chyby. Loňskou sezonu vychytal pro Kings v NHL Stanley Cup, ale dnešní zápas 1. kola play off proti St. Louis si hokejový brankář Jonathan Quick za rámeček nedá. Kvůli jeho hrubce prohrálo Los Angeles 1:2 v prodloužení.

Běžela čtvrtá minuta prodloužení, když se Quck odhodlal vyjet za branku a rozehrát puk, jenže domácí Alexander Stenn ho za brankou překvapil, obral ho o kotouč a zakončil do prázdné brány.

Gólman Kings pak vzteky mlátil hlavou do ledu, ale nebylo to nic platné. Blues vyhráli první zápas série.

Nové radní České televize poslanci nezvolili. Není jasné, kdy se k volbě znovu dostanou

Sněmovna v úterý čtveřici členů Rady České televize nevolila. Předseda opozičního klubu lidovců Jan Bartošek si po zhruba půlhodinové debatě k výběru televizních radních vzal přestávku do konce jednacího dne, poslanci se opět sejdou ve středu. Kdy bude výběr členů rady pokračovat, není jasné.

K odkladu volby vyzývá část opozice i Senát. Mezi adepty jsou i lidé, kteří podle kritiků představují ohrožení nezávislosti veřejnoprávní televize. Pirát Tomáš Martínek dnes neprosadil návrh, aby výběr pokračoval až potom, co sněmovní volební výbor posoudí výtky senátní mediální komise. Bartošek zase chtěl, aby se výbor zabýval zákonností postupu nynější členky televizní rady Hany Lipovské.