VIDEO Bohatýr Ovečkin při premiéře v KHL sestřelil Pivka

Sport Sport
21. 9. 2012 9:40
Ruský bohatýr Alexandr Ovečkin ve svém prvním utkání po návratu do KHL sestřelil útočníka Dinama Minsk Libora Pivka.
Podívejte se jak Alexandr Ovečkin srazil českého útočníka Minsku Libora Pivka. | Video:

Moskva - Alexandr Ovečkin, který během výluky NHL působí v klubu Kontinentální ligy Dynamo Moskva, prožil na rozdíl od Jevgenije Malkina povedenou premiéru v KHL.

Zatímco nejproduktivnější muž minulé sezony NHL ve čtvrtečním zápase v Ufě schytal tvrdý bodyček (video zde) a ještě nedokázal zabránit porážce 3:4 v prodloužení, Ovečkin v utkání s Dinamem Minsk rozdával tvrdé hity a navíc se dočkal vítězství 7:2, na kterém se podílel jednou přihrávkou.

První ze dvou tvrdých a nečekaných hitů Alexandra Ovečkina přitom schytal hned v úvodu utkání český útočník Minsku Libor Pivko.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 2 hodinami

Tripartita se mimořádně sejde začátkem února, projedná nový návrh rozpočtu

Tripartita se v únoru mimořádně sejde kvůli novému návrhu státního rozpočtu. S odbory a zaměstnavateli budou pravidelně jednat také ekonomičtí ministři. Jejich pravidelné porady se obnoví. Po jednání tripartity to na tiskové konferenci řekl premiér Petr Fiala (ODS). Tripartita zasedla poprvé po nástupu nového kabinetu.

Původní verzi státního rozpočtu, kterou připravila ještě bývalá vláda Andreje Babiše (ANO), Fialův kabinet přepracovává. Plánovaný schodek 376 miliard korun chce dostat pod 300 miliard. Stát hospodaří nyní v rozpočtovém provizoriu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy