VIDEO Akce týdne v KHL. Zářili i Lvi v čele se Štěpánkem

Sport ČTK Sport, ČTK
13. 12. 2012 13:18
Podívejte se na výběr deseti nejlepších gólů, hitů a zákroků týdne v Kontinentální hokejové lize.
Podívejte se na desítku nejlepších zákroků KHL týdne. Na třetím místě se umístil Jakub Štěpánek z týmu HC Lev. | Video: Sport

Moskva - Zákrok hokejového brankáře Jakuba Štěpánka v domácím zápase proti Torpedu Nižnij Novgorod skončil na třetím místě mezi deseti nejlepšími zákroky Kontinentální ligy minulého týdne. Reprezentační gólman si v duelu, který Lev i díky jeho výbornému výkonu vyhrál 4:3, poradil s dorážkou Vladimira Gorbunova.

Hned dvakrát se v elitní desítce objevil brankář Slovanu Bratislava Jaroslav Janus, na druhém místě skončil jeho zákrok proti útočníkovi Lva Eriku Christensenovi.

Pražský nováček KHL má zastoupení i mezi deseti nejhezčími góly. Šesté místo obsadil útočník Tomáš Rachůnek, který se prosadil také v zápase proti Torpedu. Brankáře Vitalije Kovala překonal z brejku bezprostředně po návratu z trestné lavice. Desátý skončil útočník Dynama Moskva Marek Kvapil. (video zde)

Lev má zastoupení také mezi nejlepšími hity týdne - na páté příčce se totiž usídlila nedávná posila pražského klubu Martins Cipulis (video zde) díky ostrému "razítku" v zápase s Torpedem.

 

Právě se děje

před 27 minutami

Lidé v říjnu utráceli více za oblečení, počítače, ale také za potraviny

Tržby obchodníků v říjnu zpomalily tempo meziročního růstu na 3,4 procenta ze zářijových revidovaných 7,1 procenta. Lidé utráceli více za oblečení, počítačovou techniku, ale také za potraviny. Naopak u čerpacích stanic se tržby za prodej pohonných hmot snížily o 0,3 procenta, šlo o druhý letošní pokles po květnu.

Tradičně nejrychleji rostl prodej zboží v e-shopech, tempo meziročního růstu ale zpomalilo ze zářijových 25,8 na 16,8 procenta. 

Letošní říjen měl o jeden pracovní den méně než loňský, po očištění o kalendářní vlivy byly tržby meziročně vyšší o 4,6 procenta. V meziměsíčním srovnání tržby stagnovaly.

Další zprávy