Ve Znojmě začalo semifinále EBEL. Orli s Lincem těsně prohráli

Podívejte se na fotogalerii ze zápasu mezi Znojmem a Lincem
Orli zažívají svoji nejúspěšnější sezonu v EBEL. Základní část zakončili na druhém místě, postoupili do semifinále play off a dokonce si vybojovali i vstupenku do Ligy mistrů. Fanoušci si ročník náramně užívají...
Na první semifinálový zápas si našlo cestu bezmála 3 700 diváků, kteří již od prvních minut sledovali útočný hokej s mnoha šancemi na obou stranách.
Gólový účet otevřel v páté minutě Linec. Na další branku se čekalo téměř třicet minut a padla znovu za záda znojemského brankáře Jana Lukáše.
Orli však zbraně nesložili, urputně bojovali o každý kotouč...
Lukáš Caha Lukáš Caha
13. 3. 2016 22:54
Poprvé v historii klubu postoupili znojemští hokejisté do semifinále EBEL ligy. V prvním zápase série s Lincem prohráli těsně 3:4.

Znojmo - Znojemským hokejistům vstup do semifinálové série s rakouským Lincem nevyšel dne představ. Na domácí půdě padli poměrem 3:4. Góly Jihomoravanů vstřelili Petr Šenkeřík, Roman Tomas a Ondrej Šedivý.

Podívejte se s námi v galerii, jak si Orli svůj historický zápas v semifinále mezinárodní EBEL ligy užili.

Semifinále play off hokejové ligy EBEL - 1. zápasy:

Znojmo - Linec 3:4 (0:1, 1:1, 2:2)

Branky: 36. Šenkeřík (Trivino, Yellow Horn), 43. Tomas (Pucher), 59. Šedivý (Yellow Horn) - 5. Göhringer, 33. McLean, 41. DaSilva, 53. Ulmer.

Salcburk - Villach 2:1 v prodl. (za domácí Kutlák 0+1).