Ve Znojmě začalo semifinále EBEL. Orli s Lincem těsně prohráli

Podívejte se na fotogalerii ze zápasu mezi Znojmem a Lincem
Orli zažívají svoji nejúspěšnější sezonu v EBEL. Základní část zakončili na druhém místě, postoupili do semifinále play off a dokonce si vybojovali i vstupenku do Ligy mistrů. Fanoušci si ročník náramně užívají...
Na první semifinálový zápas si našlo cestu bezmála 3 700 diváků, kteří již od prvních minut sledovali útočný hokej s mnoha šancemi na obou stranách.
Gólový účet otevřel v páté minutě Linec. Na další branku se čekalo téměř třicet minut a padla znovu za záda znojemského brankáře Jana Lukáše.
Orli však zbraně nesložili, urputně bojovali o každý kotouč...
Foto: Lukáš Caha
Lukáš Caha Lukáš Caha
13. 3. 2016 22:54
Poprvé v historii klubu postoupili znojemští hokejisté do semifinále EBEL ligy. V prvním zápase série s Lincem prohráli těsně 3:4.

Znojmo - Znojemským hokejistům vstup do semifinálové série s rakouským Lincem nevyšel dne představ. Na domácí půdě padli poměrem 3:4. Góly Jihomoravanů vstřelili Petr Šenkeřík, Roman Tomas a Ondrej Šedivý. 

Podívejte se s námi v galerii, jak si Orli svůj historický zápas v semifinále mezinárodní EBEL ligy užili. 

Semifinále play off hokejové ligy EBEL - 1. zápasy:

Znojmo - Linec 3:4 (0:1, 1:1, 2:2)

Branky: 36. Šenkeřík (Trivino, Yellow Horn), 43. Tomas (Pucher), 59. Šedivý (Yellow Horn) - 5. Göhringer, 33. McLean, 41. DaSilva, 53. Ulmer.

Salcburk - Villach 2:1 v prodl. (za domácí Kutlák 0+1).

 

Právě se děje

před 35 minutami

ÚOHS potrestal pět firem, uzavřely kartelovou dohodu na IT zakázku v Přerově

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) potrestal pět společností, které se zabývají přenosem dat a informací, pokutami v souhrnné výši přesahující 118 milionů korun. Důvodem byla kartelová dohoda, kterou firmy AutoCont, Tesco SW, O2 Czech Republic, Emos a Bach systems uzavřely o veřejné zakázce vypsané přerovskou radnicí. Úřad o tom informoval v tiskové zprávě.

Kartelovou dohodu úřad potrestal letos v únoru, o rozhodnutí ale informoval až nyní po nástupu nového předsedy Petra Mlsny. Ten chce o rozhodnutích informovat častěji a více je zdůvodňovat.

"Uvedené společnosti si prostřednictvím vzájemných kontaktů a výměny informací rozdělily plnění veřejné zakázky zadávané městem Přerovem a všechny (s výjimkou společnosti O2 Czech Republic) se podílely i na tvorbě zadání předmětné zakázky, a to vše s cílem ovlivnit její výsledek tak, aby nabídka, na jejímž plnění se budou všichni účastníci řízení podílet, byla vítězná," uvedl úřad v tiskové zprávě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy