Útočník Koukal po dvou letech končí v Jekatěrinburgu

ČTK ČTK
28. 2. 2017 20:00
Hokejový útočník Petr Koukal končí po dvou letech v Jekatěrinburgu. Podle webu championat.com je mistr světa z roku 2010 jedním z osmi hráčů, kterým vyprší 30. dubna s Avtomobilistem smlouva a kteří v příštím ročníku už v klubu pokračovat nebudou.Jekatěrinburgu skončila sezona už po základní části, neboť se na rozdíl od loňska neprobojoval do play off. Čtyřiatřicetiletý Koukal v uplynulém ročníku odehrál 56 zápasů, v nichž nasbíral 25 bodů (12+13). Bývalá opora Pardubic a jejich kapitán má za sebou pátou sezonu v KHL. V roce 2012 odešel Koukal nejprve na dva roky do Nižněkamsku. Poté působil rok v Jokeritu Helsinky a poslední dvě sezony strávil v Jekatěrinburgu.
Petr Koukal.
Petr Koukal. | Foto: Milan Kammermayer
 

Právě se děje

před 59 minutami

Smartwings nabídnou za letenky od ČSA vouchery, peníze vracet nebudou

Letecká společnost Smartwings nabídne cestujícím, kteří si u dceřiného dopravce ČSA koupili letenku na let Smartwings a ten byl následně kvůli pandemii zrušen, náhradní poukaz na jakýkoliv jiný let aerolinek. Voucher bude ve stejné hodnotě jako nevyužitá letenka. Platby za tyto letenky Smartwings vracet nebudou. Společnost o tom ve čtvrtek informovala v tiskové zprávě.

Cestující s nevyužitými letenkami koupenými přes ČSA zároveň mohou dál žádat o vrácení platby, žádost však mohou uplatnit právě u ČSA. Ty jsou však nyní v insolvenci.

Výměna bude možná u letenek, které dosud cestující nevyužili. Cestující budou muset žádost podat do konce letošního července, Smartwings jim následně vydá elektronický voucher. Poukaz bude ve stejné hodnotě jako původní letenka s platností na 12 měsíců na jakýkoliv z pravidelných letů Smartwings.

Zdroj: ČTK
Další zprávy