Ústí začalo baráž vítězně. Hrdinou byl Krajči

11. 4. 2008 20:04
Ústí n. L.- M. Boleslav 4:0
HC Slavia Praha - HC Slovan Ústečtí Lvi
HC Slavia Praha - HC Slovan Ústečtí Lvi | Foto: Tomáš Adamec, Aktuálně.cz

Ústí nad Labem - Hokejisté Ústí nad Labem začali baráž o udržení v extralize vítězně. Jejich hrdinou se stal Róbert Karajči, jenž nastřílel hostům z Mladé Boleslavi čistý hattrick a výrazně se podílel na vítězství 4:0.

Exrtaligový zástupce v barážové sérii byl od úvodní třetiny o něco aktivnějším týmem, ale byla zároveň na něm byla znát velká nervozita.

Ta určitě alespoň částečně ustoupila úvodním gólem utkání, který vstřelil v přesilovce Krajči těsně před odchodem do kabin.
Při vyloučení hostujícího Fiedlera si Krajči nabrusilil od mantinelu do pravého mezikruží a po Čalounově asistenci trefil přesně horní růžek Šindelářovy brány.

Více čtěte: Utkání jsme sledovali on-line

V prostřední části šel výkon Lvů po uklidňující první brance nahoru. Boleslavští se často bránili jen za cenu faulů, za což často pykali pobytem na trestné lavici.

V polovině zápasu byl po faulu na agilního Krajčiho vyloučen Handlovský. A "oběť" jeho zákroku vyloučení následně potrestala.

Po pěkné kobinaci dostal křížnou přihrávku zpoza brány a nekompromisně zavěsil pod břevno, 2:0.

Krajči dokonal svůj hattrick po necelých čtyřech minutách třetí třetiny, když znovu po Čalounově akci dorazil puk za mladoboleslavského brankáře.

Zlomeným hostů zasadil poslední úder o čtyři minuty Marek Hovorka, jenž dokonale prostřelil Šindelářovy betony.

HC Slovan Ústečtí Lvi - BK Mladá Boleslav 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
20., 28., 44. Krajči, 48. Hovorka
HC Slovan Ústečtí Lvi:Přikryl - Pojkar, Vágner, Zeman, Hořava, Němeček, Evan, Novotný, Zápotočný- Janků, Pazourek, Káňa - V. Novák, Špirko, Hašek - Čaloun, Nedorost, Krajči - Hovorka, Šagát, Klobouček
BK Mladá Boleslav: Šindelář Bauer, Drábek, Jindra, Lukáč, D. Mazanec, Mocek, Kolafa, Schnabel Sýkora, Král, Gombár Rumpel, Boháč, Šebesta Rod, Handlovský, Nouza - Mikulík, Eiselt, Fiedler.