Ufa přivezla Budějovicím výprask - 3:0!

Ufa přivezla Budějovicím výprask - 3:0!
Fanoušci Budějovic dávali nespokojenost s výkonem domácího mužstva hlasitě najevo. Nejvíce na adresu trenéra Bokroše.
Třetí gól vstřelil ve 25. minutě hry neomylně do sítě Českých Budějovic Alexej Těreščenko (vlevo) poté, co budějovický gólman puk nešťasně odrazil před sebe.
Richard Jareš (vlevo, České Budějovice) s Alexejem Medvědovem (vpravo, Ufa) při vhazování.
"Bokroš ven!" musel poslouchat mnohokrát během utkání hokejové Ligy mistrů trenér Českých Budějovic Ernest Bokroš (na snímku).
Foto: Tomáš Adamec, Aktuálně.cz
Tomáš Adamec
12. 11. 2008 22:39

České Budějovice - Jihočeský extraligový tým musel skousnout hořkou porážku od ruského soupeře v hokejové Lize mistrů na domácím ledu. HC Mountfield České Budějovice : Salavat Julajev Ufa - 0:3.

 

Právě se děje

před 23 minutami

Havárii na Českolipsku s osmi zraněnými prověřuje inspekce, firmě hrozí dvoumilionová pokuta

Okolnosti úterního neštěstí, při kterém bylo v provozovně likvidace nebezpečného odpadu společnosti Purum v Hamru na Jezeře na Českolipsku zraněno osm lidí, prověřuje Státní úřad inspekce práce. Speciálně sestavený kontrolní tým zahájil činnost ve středu. Kdyby zjistil závažná porušení bezpečnostních předpisů, hrozí zaměstnavateli pokuta až do výše dvou milionů korun.

Při neštěstí v Hamru byli v úterý vážně zraněni dva lidé, na místě je museli záchranáři oživovat. Muž hospitalizovaný v Liberci je podle mluvčího nemocnice Václava Řičáře ve velmi kritickém stavu.

Zdroj: ČTK
před 59 minutami

Home Credit přerušil přípravy na vstup na hongkongskou burzu

Skupina Home Credit nebude kvůli tržním podmínkám pokračovat v přípravě vstupu na hlavní trh burzy v Hongkongu se svými akciemi. Bez dalších podrobností to oznámila firma. Stoprocentně vlastněná dceřiná firma Home Credit B.V., která se zaměřuje na spotřebitelské úvěry, požádala o povolení obchodovat s akciemi v Hongkongu v červenci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy