Trénink s legendou. Jágr potěšil mladé Oceláře, fanoušci stáli dlouhou řadu na podpis

Trénink s Jaromírem Jágrem znamenal pro mladé třinecké hokejisty velký zážitek.
Jaromír Jágr byl na návštěvě v Třinci již od pátku, kdy sledoval extraligové utkání Ocelářů proti Plzni. V neděli dopoledne si zhruba na 45 minut zatrénoval s mladými hokejisty.
Legendární osmašedesátka vyjela na led bez dresu, vyzbrojena šedou teplákovkou.
Jágr ukázal, že v 46 letech stále hravě zvládá práci s kotoučem...
... a zakončení jakbysmet. Na veřejný trénink se přišlo do Werk Areny podívat několik stovek rodičů, malých hokejistů a dalších fanoušků. Kdykoliv se Jágr blýskl povedeným momentem, publikum ho ocenilo potleskem.
Foto: Dalibor Sosna
Ondřej Zoubek Dalibor Sosna, Ondřej Zoubek
21. 10. 2018 17:10
Jaromír Jágr si v Třinci zatrénoval s mladými hráči a na tiskové konferenci poodhalil nejbližší plány. Podívejte se na fotografie.
 

Právě se děje

před 19 minutami

Oběti střelce v Ostravě připomene mše, krevní centrum povolává dárce

Na mnoha místech nejen v Moravskoslezském kraji ve středu lidé uctí památku obětí střelby ve Fakultní nemocnici v Ostravě, při které zemřelo šest lidí a tři byli zraněni. Ostravští zastupitelé budou držet minutu ticha a jednat o pomoci pozůstalým. V nemocniční kapli Fakultní nemocnice bude v 16:00 pomocný biskup Martin David sloužit mši svatou. Na několika místech budou kondolenční knihy.

Památku obětí uctí návštěvníci koncertu Bohemian Metal Rhapsody, který začíná v 19:00 v kostele svatého Václava v Opavě. Vstupné na koncert bude dobrovolné, vybrané peníze se rozdělí mezi nadační fondy a rodiny pozůstalých.

Krevní centrum Fakultní nemocnice poprosilo dárce, aby ve středu přišli darovat krev. Potřebuje doplnit krev skupiny 0 minus.

Zdroj: ČTK
Další zprávy