Trénink s legendou. Jágr potěšil mladé Oceláře, fanoušci stáli dlouhou řadu na podpis

Trénink s Jaromírem Jágrem znamenal pro mladé třinecké hokejisty velký zážitek.
Jaromír Jágr byl na návštěvě v Třinci již od pátku, kdy sledoval extraligové utkání Ocelářů proti Plzni. V neděli dopoledne si zhruba na 45 minut zatrénoval s mladými hokejisty.
Legendární osmašedesátka vyjela na led bez dresu, vyzbrojena šedou teplákovkou.
Jágr ukázal, že v 46 letech stále hravě zvládá práci s kotoučem...
... a zakončení jakbysmet. Na veřejný trénink se přišlo do Werk Areny podívat několik stovek rodičů, malých hokejistů a dalších fanoušků. Kdykoliv se Jágr blýskl povedeným momentem, publikum ho ocenilo potleskem.
Foto: Dalibor Sosna
Ondřej Zoubek Dalibor Sosna, Ondřej Zoubek
21. 10. 2018 17:10
Jaromír Jágr si v Třinci zatrénoval s mladými hráči a na tiskové konferenci poodhalil nejbližší plány. Podívejte se na fotografie.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Poslanci jednali o změnách v rozpočtu, navrhují přesuny za 279 miliard

Poslanci ve středečním druhém čtení návrhu státního rozpočtu na příští rok navrhli přesuny uvnitř rozpočtu v celkovém objemu zhruba 279 miliard korun. Je to víc než loni, kdy navrhli přesunout asi 177 miliard korun. Navržené přesuny představují zhruba 15 procent plánovaných výdajů rozpočtu. O všech návrzích a o rozpočtu jako o celku rozhodnou poslanci při jeho závěrečném schvalování 16. prosince. Poslance bude čekat hlasování o stovce návrhů.

Návrh rozpočtu počítá se schodkem 320 miliard. Nepočítá ale s dopady schváleného daňového balíčku, který podle dosavadních předpokladů připraví veřejné rozpočty asi o 130 miliard korun.

Poslanci chtějí přidávat peníze na sociální služby, školy nebo třeba na kulturu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy