Takhle hokejisté trénovali před odletem na MS

Čeští reprezentanti se v úterý sešli v pražské O2 areně na srazu před odletem na mistrovství světa v ledním hokeji ve Švédsku a Finsku. Trenéru Aloisi Hadamczikovi se na tréninku nově hlásili i borci z NHL David Krejčí a Milan Michálek. Naopak brankář Petr Mrázek se k týmu připojí až ve středu.
První trénink s českým mužstvem si připsal ottawský útočník Milan Michálek.
Toho na tréninku přivítal osobně trenér Alois Hadamczik. Ten by rád uvítal v týmu stejně jako na loňském MS v Bratislavě i Michálkova staršího bratra Zbyňka, kterému se v pondělí narodila dcera.
Hokejisté se na pobyt na ledě pečlivě připravovali, jako například Lukáš Krajíček.
Eduard Erben
1. 5. 2012 21:40
Fotografie z tréninku českých hokejistů před odletem na MS
 

Právě se děje

před 53 minutami

Hodnota veřejných zakázek loni stoupla na 715 miliard korun

Hodnota veřejných zakázek loni meziročně vzrostla o 5,5 procenta na 715 miliard korun. Její podíl na HDP meziročně vzrostl o 0,87 procentního bodu na 12,65 procenta. Vyplývá to z výroční zprávy ministerstva pro místní rozvoj (MMR), kterou v pondělí projedná vláda.

"Ačkoliv byl ekonomický vývoj České republiky v roce 2020 negativně poznamenán epidemií covidu-19, samotný rozsah trhu veřejných zakázek významně zasažen nebyl. Jde zřejmě o důsledek faktu, že výdaje na nákupy od externích subjektů byly ve veřejných rozpočtech naplánovány na podzim 2019. Tedy ještě v situaci, kdy žádná epidemie v České republice nebyla a ani nebyla předpokládána," uvádí MMR ve své zprávě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy