Tomáš Kaberle rozhodl v prodloužení o výhře Toronta

12. 4. 2006 6:32
Český obránce Tomáš Kaberle v úterním utkání NHL s Floridou rozhodl gólem jedenáct sekund před koncem prodloužení o vítězství Toronta 6:5. Hlavní hvězdou zápasu byl švédský útočník Mats Sundin, který vstřelil čtyři góly a na dva přihrál. Maple Leafs zůstávají ve hře o postup do play off.

Účast ve vyřazovacích bojích si v úterý definitivně zajistili hokejisté New Jersey, kteří i díky dvěma asistencím Patrika Eliáše porazili Carolinu 4:3 v prodloužení. Naději na postup do play off si udržela Atlanta, která přehrála Tampu 6:2. Dvakrát se v utkání trefil Robert Holík.

Střelecky se v úterý prosadili také Milan Hejduk, jenž přispěl k vítězství Colorada nad Phoenixem 6:4 a Jaroslav Svoboda, který vstřelil vítězný gól Dallasu v duelu s Columbusem.

Výsledky úterních zápasů NHL: New York Rangers - New York Islanders 2:3, Philadelphia - Pittsburgh 4:3, Carolina - New Jersey 3:4 v prodl., Toronto - Florida 6:5 v prodl., Ottawa - Boston 4:3 v prodl., Tampa Bay - Atlanta 2:6, Detroit - Edmonton 2:0, St. Louis - Nashville 0:2, Minnesota - Chicago 2:0, Dallas - Columbus 3:2, Colorado - Phoenix 6:4, Calgary - Anaheim 3:0.