Tohle nešlo nedat. Palát vstřelil gól z nádherné nahrávky

asu
2. 11. 2014 7:14
Ondřej Palát dal v noci na dnešek svůj čtvrtý gól v této sezoně. Podívejte se na krásnou nehrávku, která tomu předcházela. Tohle nešlo nedat.
Podívejte se na branku Ondřeje Paláta z nočního utkání NHL. | Video: nhl.com

Praha - To byla paráda. Ondřej Palát stál v noci na konci akce, která nemohla skončit jinak než gólem. Palát po nádherné přihrávce Nikity Kučerova dával střelou do poloprázdné brány druhý gól Tampy, která nakonec porazila Washington 4:3.

Zejména akce, kterou svým čtvrtým gólem v sezoně zakončoval Palát, stála za to.

Sólo průnikem do útočné třetiny jí načal Tyler Johnson, který poté prostrčil puk za bránu Kučerovovi, jenž celé akci přidal geniální přihrávkou i moment překvapení. Kučerov naznačil, že bránu objede, jenže zpětnou přihrávkou kolem tyče viděl čepel Ondřeje Paláta. Ten měl snadnou pozici - gólman se v tu dobu přesouval na jinou stranu.

Na celou akci se podívejte v přiloženém videu.

Více o nočních zápasech NHL si přečtěte ZDE.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Na Aljašce udeřilo zemětřesení, úřady varují před vlnou tsunami

Americké úřady dnes vydaly varování před ničivou vlnou tsunami poté, co Aleutské ostrovy ležící u Aljašky postihlo silné zemětřesení, dosahující podle americké geologické služby síly 7,5 stupně. Oznámily to dnes tiskové agentury.

Výstraha amerického střediska pro varování před tsunami se týká měst Sand Point a Cold Bay na Aleutách a města Kodiak na stejnojmenném ostrově, poznamenala agentura Reuters s tím, že tato města leží v řídce osídlené oblasti.

Epicentrum zemětřesení se nalézalo 94 kilometrů jihovýchodně od Sand Point. Otřesy vycházely z hloubky 41 kilometrů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy