Takhle se plnil brněnský sen, Lužánky ožily po téměř dvaceti letech

Kometa překonala divácký rekord hned dvakrát. Podívejte se s námi, jaká byla cesta za zápasy pod širým nebem...
Zimní stadion za Lužánkami opustila Kometa v roce 1998. Brňané zde slavili jedenáct titulů pro mistra republiky.
Hala začala postupně chátrat a v roce 2009 byla kompletně zdemolována.
Na podzim roku 2015 přichází vedení Komety s myšlenkou odehrát dva zápasy pod širým nebem.
První informace hovoří o tom, že by se vše mělo udát na legendárním fotbalovém stadionu za Lužánkami, kde se v červnu 2015 rozloučil se svojí kariérou fotbalista Petr Švancara...
Foto: Lukáš Caha
Lukáš Caha Lukáš Caha
11. 1. 2016 6:00
Extraligová Kometa se vrátila po osmnácti letech zpět do Lužánek, kde prožila svá nejslavnější léta. Podívejte se, jak se sen brněnských fanoušků plnil.

Brno - Osmnáct let uplynulo od doby, co brněnská Kometa opustila zimní stadion za Lužánkami, kde prožila svoji nejslavnější éru a slavila zde jedenáct mistrovských titulů. 

Na přelomu let 2008 a 2009 šel legendární svatostánek k zemi. V lednu 2016 se sem Kometa vrátila, aby v improvizované aréně odehrála dva extraligové zápasy pod širým nebem. Podívejte se s námi, jak se brněnský sen o návratu domů plnil... 

 

Právě se děje

před 38 minutami

Bohemians se utkají s Pardubicemi v sobotu a s Jabloncem v úterý

Odložený duel 9. kola první fotbalové ligy mezi Jabloncem a Bohemians 1905 se odehraje v úterý 8. prosince od 17:00. Zápas 10. kola proti Pardubicím pak Pražané nesehrají tento pátek, ale o den později od 14:00. Informovala o tom Ligová fotbalová asociace (LFA), která řídí první a druhou ligu.

Další zprávy