Souboje, potyčky i Fantomas. Na Spartě začalo hokejové play off

Podívejte se na obrázky z prvního čtvrtfinále hokejové Tipsport extraligy mezi Spartou a Zlínem.
Dramatické souboje play off hokejové extraligy se ve středu nastěhovaly také do pražské O2 areny.
Po Prahy přijeli zlínští hokejisté, kteří za sebou mají úspěšné předkolo proti Třinci.
Zprvu drželi se Spartou krok, šancí však moc k vidění nebylo. I proto, že domácí se většinou zkoušeli prosadit individuálně.
Ve 12. minutě našel Forman u tyčky volného Kumstáta a Sparta vedla. O 63 sekund později to bylo již 2:0. Kašíka prostřelil tentokrát Hlaváč.
Foto: Milan Kammermayer
Podívejte se na obrázky z prvního čtvrtfinále hokejové Tipsport extraligy mezi Spartou a Zlínem.
 

Právě se děje

před 31 minutami

Bývalý italský ministr Salvini nepůjde před soud kvůli zablokování lodě s migranty

Bývalý italský ministr vnitra a vůdce strany Liga Matteo Salvini nepůjde před soud kvůli zablokování lodě italské pobřežní hlídky se zachráněnými migranty v červenci roku 2019. Rozhodnutí padlo v pátek u předběžného soudu v Katánii, uvedla agentura Reuters. Salvini, který obvinění související s kauzou dlouhodobě odmítá, naopak bude souzen v jiném podobném případu, který se týká lodi nevládní organizace Open Arms.

Bývalý ministr vnitra čelil obvinění z omezování osobní svobody, protože několik dní bránil přistání lodě italské pobřežní hlídky Gregoretti, jež měla na palubě zhruba 130 migrantů zachráněných v moři. Loď čekala na přidělení přístavu od 27. do 31. července 2019. Přistát mohla až poté, co italská vláda vyjednala přerozdělení migrantů mezi jiné evropské země.

Zdroj: ČTK
Další zprávy