Netradiční boj o brankářskou jedničku? Mrázek povalil sumo chvatem na záda Reimera

Sport Sport
8. 1. 2020 14:10
Kruh hecujících spoluhráčů kolem středového kruhu a uprostřed dva gólmani jednoho týmu. Opory Caroliny Petr Mrázek a James Reimer se do sebe na oko pustili při oslavách výhry nad Philadelphií.
Petr Mrázek v dresu Caroliny.
Petr Mrázek v dresu Caroliny. | Foto: ČTK

Český brankář, který byl v zápase pouze na střídačce, vyzval parťáka na souboj a po sumo přetahované povalil Reimera na záda. Úspěch pak mohutně oslavoval. 

Mrázek plní v dresu Hurricanes post jedničky, v aktuální sezoně odchytal 28 utkání s úspěšností 91 procent. Reimer ho často zaskakuje a v úterý přispěl sedmnácti zákroky k výhře Caroliny 5:4 v prodloužení. A jak se ukázalo z dění po zápase, v týmu evidentně panuje dobrá nálada.

 

Právě se děje

před 54 minutami

Patnáctiletý chlapec přežil pád z 19. patra panelového domu v Praze

V Praze na Hájích v pátek odpoledne spadl zřejmě z 19. patra panelového domu patnáctiletý chlapec. Pád přežil, záchranáři ho po uvedení do umělého spánku převezli s vážným úrazem hlavy a pánve do Thomayerovy nemocnice, řekly mluvčí policie Eva Kropáčová a záchranné služby Jana Poštová.

Událost se stala v Kupeckého ulici po 15:00. "Hasiči na místě osobu vyprostili z přístavby, kam dopadla," řekla Kropáčová. Záchranáři podle Poštové ošetřili na místě patnáctiletého mladíka. "Uvedli jsme ho do umělého spánku, zajistili dýchací cesty, žilní vstup, zajistili podle traumaprotokolu a převezli s vážným úrazem hlavy a pánve do Thomayerovy nemocnice na traumatologii," uvedla. Policisté nyní zjišťují veškeré okolnosti události a příčinu pádu, dodala Kropáčová.

Zdroj: ČTK
Další zprávy