Slovan v KHL vyhrál v Omsku, skórovali i Nedorost a Vopelka

11. 9. 2016 16:04
Moskva - Góly českých útočníků Václava Nedorosta a Lukáše Vopelky pomohly hokejistům Slovanu Bratislava zvítězit v Kontinentální lize 4:3 v Omsku. Avangard, jenž ve všech šesti předchozích utkáních bodoval, přišel o první místo v tabulce Východní konference. Po Nedorostově brance vedl Slovan v 11. minutě 2:0, Vopelka krátce před polovinou zápasu zvýšil na 3:1. V dramatické poslední minutě nejprve domácí v power play vyrovnali, ale za dalších 17 sekund překonal Dominika Furcha Jeff Taffe. Skóroval i Jan Buchtele z Jekatěrinburgu, který vyhrál v Astaně rovněž 4:3 a posunul se před Omsk do čela Východní konference.
Václav Nedorost
Václav Nedorost | Foto: Milan Kammermayer

Kontinentální hokejová liga:

Novokuzněck - Záhřeb 3:5 (za hosty Mertl 0+1), Novosibirsk - Chanty-Mansijsk 7:1, Barys Astana - Jekatěrinburg 3:4 (za hosty Buchtele 1+0), Omsk - Slovan Bratislava 3:4 (za hosty Nedorost a Vopelka 1+0), Čeljabinsk - Dinamo Riga 3:0, CSKA Moskva - Čerepovec 5:2.