Do Bratislavy přiletěla čínská Rudá hvězda. S jediným Číňanem

Podívejte se na fotogalerii ze zápasu Slovanu s Kunlunem...
Před samotným střetnutím se dostalo pocty Miroslavu Šatanovi, jehož podobizna byla zavěšena pod střechu arény. Legendární slovenský útočník ukončil kariéru právě na ledě Slovanu v roce 2014.
Slovan se s Kunlunem střetl vůbec poprvé v historii. Favoritem byli dle bookmakerů domácí.
Ač má Rudá hvězda své domácí působiště v Pekingu, na soupisce jsou pouze dva hráči této národnosti.
Většinu týmu tvoří Finové a Rusové...
Foto: Lukáš Caha
Lukáš Caha Lukáš Caha
6. 1. 2017 13:01
Slovan Bratislava hostil v rámci dalšího kola ruské KHL čínskou Rudou hvězdu Kunlun. Prohře domácího týmu v prodloužení přihlížela vyprodaná aréna. Prohlédněte si fotogalerii z tohoto střetnutí.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Pražská správa komunikací vypoví smlouvy na reklamní tabule, chce omezit vizuální smog

Pražská Technická správa komunikací vypoví nájemní smlouvy na reklamní, informační a směrové tabule a reklamy na mostech v její správě. Důvodem je snaha vedení města omezit takzvaný vizuální smog. Některé smlouvy jsou pro správu, potažmo město nevýhodné. Vyplývá to z dokumentu, který schválili pražští radní. Smlouvy správa vypoví třem firmám, a to Směrové tabule.cz, Bulldog reklama a AMMA, jejímž právním nástupcem je společnost Czech Outdoor.

Reklamní zařízení se v současné podobě podle vedení města podílejí na zahlcení prostoru a tvorbě zmíněného vizuálního smogu. "V mnoha případech také představují překážku pěšímu pohybu, neboť jsou umisťovány do prostoru chodníku. Směrové tabule slouží převážně reklamním účelům a duplikují kultivovanější formát na již existujících sloupech a stožárech," píše se v dokumentu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy