reklama
 
 
17:00, konec • Tipsport extraliga • 33. kolo
6:5
(2:1, 2:1, 1:3 - 2:1sn)
Logo HC Oceláři Třinec - nepoužívat
Třinec
Logo Bílí Tygři Liberec
Liberec
 • 9. Adamský (Peterek), 15. Lojek (Adamský), 27. Klimenta (Polanský, Adamský), 37. Adamský (Polanský), 50. Hudler (Hrabal), rozhodující sn. Květoň
 • 20. Nedvěd (Čakajík), 40. Filippi (Nedvěd), 43. Pospíšil (Vantuch), 53. Filippi (Nedvěd, Čakajík), 60. Nedvěd

Vítejte u sledování on-line přenosu z utkání 33. kola hokejové Tipsport extraligy. Třinec po Vánocích hostí na svém ledě Liberec.

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) - Galvas, Roth, Hrabal, Zíb, Lojek, Ovčačík, Klouček, Kania - Růžička, Bonk, Varaďa - Zagrapan, Hudler, Orsava - Adamský, Peterek, Květoň - Klimenta, Polanský, Rákos.

Bílí Tygři Liberec: Pinc (Vošvrda) – Čakajík, Štich, Jánošík, Čutta, Výtisk, Vitásek, Havíř, Kajínek – Bulíř, Nedvěd, Bárta – Duda, Filippi, Víšek – Pospíšil, Bortňák, Vantuch – R. Vlach, Galamboš, T. Urban.

Oba týmy nastupují na hrací plochu. Vánoční hokej i letos diváky láka, stařičká Werk aréna je velice slušně zaplněná.

0:01

Utkání právě začalo.

1:20

Začalo se opatrně. Až teď poprvé zahrozili domácí. Bekhend Květoně z úhlu ale prolétl asi metr vedle vzdálenější tyče brány Marka Pince.

2:40

Také Hrubec v bráně Třince už má první zákrok. Betonem vykopl pomalé nahození Galamboše.

3:09

Puk se od zadního mantinelu odrazil k Zagrapanovi. Ten z první trefil v první velké šanci jen vyjíždějícího Pince!

3:09

Ve stejném čase rozhodčí poprvé vylučuje. Martin Čakajík dostává dvě minuty za držení protihráče, jenže Třinec přesilovku hrát nebude. Radek Bonk prý simuloval a dostává také menší trest.

4:35

Víšek podržel za bránou Hrubce puk a počkal, až mu najede na střelu Duda. Ten trefil v těžké pozici vnější konstrukci brány.

5:00

Hudler ukázal, co umí. Projel přes dva hráče a dostal se až k Pincovi, jenže střílel vedle.

6:10

Třinec bude hrát přesilovku. Za vysokou hůl je dvouminutovým trestem potrestán Michal Bárta.

7:01

Krásná kombinace Ocelářů na tři přihrávky skrz celé útočné pásmo skončila u Bonka, který před prázdnou bránou promáchl! Liberec vyhazuje.

8:35

Gól! Třinec vede 1:0! Skóre otevírá hodně šťastná rána Martina Adamského, který v rohu hřiště nevěděl co s pukem, a proto ho jen nahodil na bránu. Pinc ale u tyče nedokázal reagovat a možná si nahození sám srazil do brány.

9:45

Třinec pokračuje v tlaku, je zatím jasně lepší. Květoň si najel s pukem až na pravý kruh a hodně nebezpečnou střelou vystrašil Pince, který v poslední chvíli stihl zasáhnout vyrážečkou.

12:00

Liberecké výpady většinou končí už na útočné modré. To se teď snažil změnit nahozením Nedvěd, i u tohoto puku ale byli dříve rychlejší domácí.

12:29

Oceláři pak velmi rychle vyrazili dopředu. Varaďova rána na Pince neprošla, proti střele Rotha vytasil liberecký gólman rukavici.

13:35

Hosté po delší chvíli před Hrubcem, Vitásek ale z otočky před Hrubcem nikoho nenašel, takže se domácí snadno ubránili.

14:37

Gól! Třinec vede 2:0! Martin Lojek se držel toho nejjednoduššího hesla" Když nevíš, co s pukem, vystřel ho na bránu." Za modrou čárou byl totiž v červeném úplně sám, a tak příklepem napálil do puku tak, že Pinc nemohl reagovat. Asistenci si připsal Martin Adamský.

16:07

Domácí jsou nadále lepší. Květoň už byl ve střelecké pozici, ale ještě raději zvolil přihrávku na Hudlera, který akci kličkou zbytečně překomplikoval.

autor: Adam Sušovský | 26. 12. 2012 16:45

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama