Slavii má vrátit do extraligy trenérská dvojice Hynek, Razým

ČTK ČTK
4. 5. 2015 18:08
Hokejisty Slavie Praha má vytáhnout z první ligy zpět mezi elitu nová trenérská dvojice Pavel Hynek, Milan Razým.
Trenér Pavel Hynek.
Trenér Pavel Hynek. | Foto: Zuzana Hronová

Praha - Hokejisty Slavie Praha má vytáhnout z první ligy zpět mezi elitu nová trenérská dvojice Pavel Hynek, Milan Razým. Klub zatím informaci webu iSport.cz nepotvrdil, ale podle zdroje tak učiní v příštích dnech.

"Ponechávám to bez komentáře," řekl serveru Hynek, který by měl nést ve Slavii hlavní zodpovědnost. Klub letos sestoupil z extraligy po 21 letech, v závěru sezony Slavii vedla trenérská dvojice Josef Beránek a Jan Srdínko.

Hynek i Razým mají s extraligou bohaté zkušenosti. Pětačtyřicetiletý Hynek před třemi lety dovedl k titulu Pardubice, dvakrát ho slavil se Spartou v roli asistenta. Ve stejné pozici získal zlatou medaili na mistrovství světa hráčů do 20 let v roce 2001. Naposledy působil v Liberci, kde byl odvolán loni v říjnu.

O osm let starší Razým minulou sezonu rovněž skončil předčasně, neboť byl na začátku listopadu odvolán v Plzni, kterou předtím dovedl k prvnímu titulu. S Hynkem v minulosti spolupracovali právě v Plzni.

Slavia po sestupu začala s budováním nového realizačního týmu v minulém týdnu, kdy se stal novým sportovním manažerem Luděk Bukač mladší.

 

Právě se děje

před 15 minutami

Avast odmítá nařčení z prodeje dat svých klientů. Zvažuje další fungování divize Jumpshot

Antivirová společnost Avast popírá obvinění, že předává údaje o internetových aktivitách konkrétních uživatelů divizi Jumpshot, která je následně prodává svým klientům. Rozhodla se nicméně přezkoumat možnosti dalšího fungování divize Jumpshot. Informovala o tom dnes agentura Reuters. Akcie Avastu tento týden kvůli obviněním ohledně prodeje osobních údajů prudce oslabily.

"Chceme ujistit své uživatele, že jsme nikdy neprodávali třetí straně žádné osobně identifikovatelné informace," uvedla firma v úterý na svém blogu. "Chceme všechny své uživatele a partnery ujistit, že zvolení Avastu bylo správným rozhodnutím a že jejich soukromí je zajištěné a jejich osobní údaje jsou v bezpečí," dodala.

Na pražské burze ve středu opět nejvýraznější pokles postihl právě akcie Avastu, které po úterní ztrátě o více než devět procent ztratily dalších téměř 5,5 procenta a klesly na 138 Kč.

Zdroj: ČTK
Další zprávy