Slavie po hráčském exodu znovu padla. Podívejte se, jak se vedlo sešívanému torzu proti Benátkám

Slavie po hráčském exodu znovu padla. Podívejte se, jak se vedlo sešívanému torzu proti Benátkám
Po odchodu všech opor udělal Slavie kapitánem mladého obránce Ronalda Knota.
Uvidíme jestli zůstane Knot ve Slavii do konce sezony. Nebo svým odchodem přidělá ještě více vrásek trenérovi Milanovi Razýmovi, který momentálně jen horko těžko skládá sestavu svého týmu. Dnes hrál znovu pouze na tři pětky.
Opravdovým srdcařem hokejové Slavie je třiačtyřicetiletý obránce Pavel Kolářík, který sice po minulé sezoně ve Slavii skončil, ale v těžkých časech se vrací.
Proti Benátkám nad Jizerou nečekalo Slavii nic snadného. Klub úzce spolupracuje s extraligovým Libercem. A tak mohli fanoušci v Praze vidět v brance hostí Romana Willa, který se pyšní skvělými extraligovými statistikami a v Liberci se pravidelně střídá s Jánem Lašákem.
Foto: Milan Kammermayer
Sport Sport, Milan Kammermayer
15. 10. 2016 23:19
Podívejte se na snímky z 15. kola WSM hokejové ligy mezi pražskou Slavií a Benátkami nad Jizerou. Domácí po hráčském exodu prohráli třetí zápas v řadě a znovu neskórovali. Proti Benátkám navíc hráli sešívaní stejně jako proti Českým Budějovicím pouze na tři pětky.
 

Právě se děje

před 7 minutami

Nové byty v Praze do konce června zdražily meziročně o 9,4 procenta, ukázala analýza

Prodejní ceny nových bytů v Praze na konci června meziročně vzrostly v průměru o 9,4 procenta na 118 480 korun za metr čtvereční. Proti prvnímu čtvrtletí stouply ceny o 5,6 procenta. Vyplývá to z aktuální analýzy developerských firem Trigema, Skanska Reality a Central Group. Růst cen podle nich zrychlil kvůli převisu poptávky nad nabídkou, odrážejí se v něm i zvyšující se ceny stavebních materiálů.

"Prodeje jsou na rekordní úrovni již devět měsíců v řadě. Poptávku ženou stále velmi dostupné hypotéky a také obava ze znehodnocení úspor vlivem inflace. Na byty se dokonce tvoří pořadníky a nové projekty se z velké části vyprodají prakticky hned po uvedení na trh," uvedl zakladatel a šéf společnosti Central Group Dušan Kunovský.

Z analýzy vyplývá, že během druhého čtvrtletí letošního roku se v metropoli prodalo rekordních 2650 nových bytů, počet nabízených jednotek se naopak snížil na 3350. Za celé pololetí se podle firem v Praze prodalo 4750 nových bytů, meziročně téměř dvojnásobek. Největší zájem lidé při koupi projevili o dispozice 2+kk, druhou prodejně nejsilnější pozici obsadily třípokojové byty.

Zdroj: ČTK
Další zprávy