Sexbomba odvedle, olympijská vítězka nebo reportérka. Tohle jsou sexy partnerky elity NHL

Podívejte se, s kým randí nejlepší hokejisté planety.
Emma Andersson je manželka hokejisty Henrika Zetterberga a švédská televizní hvězda. Proslavila se v roce 2001, když se zúčastnila jako soutěžící reality show v divočině Robinsonův ostrov. Poté uváděla v televizi několik vlastních pořadů a dala se i na hudební scénu. Dnes žije se svým manželem v Detroitu.
Melanie Collinsová je partnerkou útočníka Jamese Neala z Nashvillu. Nadšenci do amerických sportů ji mohou znát z televizních programů Golf Channel, NBA-TV, the BIG Ten Network, E! News Now, NASCAR.com, Yahoo! Sports and CBS Sports. Collinsová je totiž sportovní reportérkou. Dříve randila s jiným hokejistou Scotie Uppshalem.
Elisha Cuthbertová, dnes Phaneufová, je velice známá i v Česku. A to díky hlavní roli v americké komedii Sexbomba odvedle. Už ji poznáváte? Podle příjmení jste asi poznali i to, že se provdala za dřív nejlépe placeného hokejistu ligy - obránce Diona Phaneufa. Elisha dřív chodila s kontroverzním útočníkem Seanem Averym. Oba hokejisté se kvůli ní na ledě nesnášeli.
Carrie Underwoodová je velmi známá country zpěvačka, která se proslavila díky soutěži American Idol. Kde jinde by se svým žánrem tedy měla bodovat než v Nashvillu. V kabině Predators získala přízeň kapitána Mike Fischera. Fanoušci Nashvillu ji znají kromě toho i proto, že měla tu čest zpívat státní hymny před zápasy.
Foto: Instagram
Sport Sport, asus
Aktualizováno 23. 12. 2017 13:10
Znáte je z oscarových filmů, koncertů, titulních stránek časopisu Playboy anebo z vrcholných sportovních akcí. Jsou krásné, úspěšné a slavné. Hvězdy NHL mají exkluzivní život a tomu odpovídá i portfolio jejich životních partnerek. Podívejte se, s kým randí Henrik Zetterberg, Sidney Crosby, Dion Phaneuf a další superstar světového hokeje.
 

Právě se děje

před 34 minutami

Dálnice D11 u Prahy bude uzavřená kvůli komplikacím při demolici mostu až do rána

Kvůli komplikacím při demolici mostu přes D11 u Prahy se zpozdí zprovoznění komunikace avizované dříve na 18:00. Podle Národního dopravního informačního centra (NDIC) se provoz na dálnici obnoví až v pondělí ráno. Práce na bourání mostu ztěžuje velké množství výztuže, která nebyla zanesena v dokumentaci, a dělníci o ní tedy nevěděli.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Při sesuvu půdy na severu Indie přišlo o život devět osob

Devět lidí přišlo o život při sesuvu půdy v severoindickém státě Himáčalpradéš. Sesuté balvany spadly na vůz, v němž cestovalo 11 lidí. Zbylé dvě další osoby a jeden kolemjdoucí byli zraněni. Uvedla to agentura ANI s odvoláním na indo-tibetskou pohraniční policii (ITBP).

Balvany valící se z kopce způsobily také zřícení nedalekého mostu a poškodily několik aut. Zablokováno bylo také několik silnic, uvedla agentura Reuters.

Západ Indie v minulých dnech zasáhly monzunové deště, které vyvolaly záplavy a rozsáhlé sesuvy půdy. Ve státě Maháráštra při záplavách a sesuvech zahynulo 138 osob a desítky dalších se stále pohřešují, uvedla televizní stanice NDTV. Dvě státní dálnice a důležité silnice zůstávají zavřené pro dopravu, což ztěžuje evakuaci lidí. Mnoho jich uvízlo na střechách svých zatopených domů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy