Sexbomba odvedle, olympijská vítězka nebo reportérka. Tohle jsou sexy partnerky elity NHL

Podívejte se, s kým randí nejlepší hokejisté planety.
Emma Andersson je manželka hokejisty Henrika Zetterberga a švédská televizní hvězda. Proslavila se v roce 2001, když se zúčastnila jako soutěžící reality show v divočině Robinsonův ostrov. Poté uváděla v televizi několik vlastních pořadů a dala se i na hudební scénu. Dnes žije se svým manželem v Detroitu.
Melanie Collinsová je partnerkou útočníka Jamese Neala z Nashvillu. Nadšenci do amerických sportů ji mohou znát z televizních programů Golf Channel, NBA-TV, the BIG Ten Network, E! News Now, NASCAR.com, Yahoo! Sports and CBS Sports. Collinsová je totiž sportovní reportérkou. Dříve randila s jiným hokejistou Scotie Uppshalem.
Elisha Cuthbertová, dnes Phaneufová, je velice známá i v Česku. A to díky hlavní roli v americké komedii Sexbomba odvedle. Už ji poznáváte? Podle příjmení jste asi poznali i to, že se provdala za dřív nejlépe placeného hokejistu ligy - obránce Diona Phaneufa. Elisha dřív chodila s kontroverzním útočníkem Seanem Averym. Oba hokejisté se kvůli ní na ledě nesnášeli.
Carrie Underwoodová je velmi známá country zpěvačka, která se proslavila díky soutěži American Idol. Kde jinde by se svým žánrem tedy měla bodovat než v Nashvillu. V kabině Predators získala přízeň kapitána Mike Fischera. Fanoušci Nashvillu ji znají kromě toho i proto, že měla tu čest zpívat státní hymny před zápasy.
Foto: Instagram
Sport Sport, asus
Aktualizováno 23. 12. 2017 13:10
Znáte je z oscarových filmů, koncertů, titulních stránek časopisu Playboy anebo z vrcholných sportovních akcí. Jsou krásné, úspěšné a slavné. Hvězdy NHL mají exkluzivní život a tomu odpovídá i portfolio jejich životních partnerek. Podívejte se, s kým randí Henrik Zetterberg, Sidney Crosby, Dion Phaneuf a další superstar světového hokeje.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 10 minutami

Hrubý domácí produkt EU vzrostl mezičtvrtletně o 2,1 procenta, potvrdil Eurostat

HDP Evropské unie ve třetím čtvrtletí vzrostl ve srovnání s předchozím čtvrtletím o 2,1 procenta, potvrdil Eurostat. Meziročně zpomalil na 4,1 procenta.

Zdroj: ČTK
před 12 minutami

Nash bude znovu prezidentkou komise sportovců v cyklistické unii

Kateřina Nash obhájila pozici prezidentky komise sportovců Mezinárodní cyklistické unie (UCI). Třiačtyřicetiletá cyklokrosařka a bikerka, jež se v září stala i jedním ze čtyř viceprezidentů UCI, byla do funkce zvolena na další čtyřleté období v pondělí během prvního online zasedání obměněné komise.

Další zprávy