Sexbomba odvedle, olympijská vítězka nebo reportérka. Tohle jsou sexy partnerky elity NHL

Podívejte se, s kým randí nejlepší hokejisté planety.
Emma Andersson je manželka hokejisty Henrika Zetterberga a švédská televizní hvězda. Proslavila se v roce 2001, když se zúčastnila jako soutěžící reality show v divočině Robinsonův ostrov. Poté uváděla v televizi několik vlastních pořadů a dala se i na hudební scénu. Dnes žije se svým manželem v Detroitu.
Melanie Collinsová je partnerkou útočníka Jamese Neala z Nashvillu. Nadšenci do amerických sportů ji mohou znát z televizních programů Golf Channel, NBA-TV, the BIG Ten Network, E! News Now, NASCAR.com, Yahoo! Sports and CBS Sports. Collinsová je totiž sportovní reportérkou. Dříve randila s jiným hokejistou Scotie Uppshalem.
Elisha Cuthbertová, dnes Phaneufová, je velice známá i v Česku. A to díky hlavní roli v americké komedii Sexbomba odvedle. Už ji poznáváte? Podle příjmení jste asi poznali i to, že se provdala za dřív nejlépe placeného hokejistu ligy - obránce Diona Phaneufa. Elisha dřív chodila s kontroverzním útočníkem Seanem Averym. Oba hokejisté se kvůli ní na ledě nesnášeli.
Carrie Underwoodová je velmi známá country zpěvačka, která se proslavila díky soutěži American Idol. Kde jinde by se svým žánrem tedy měla bodovat než v Nashvillu. V kabině Predators získala přízeň kapitána Mike Fischera. Fanoušci Nashvillu ji znají kromě toho i proto, že měla tu čest zpívat státní hymny před zápasy.
Foto: Instagram
Sport Sport, asus
Aktualizováno 23. 12. 2017 13:10
Znáte je z oscarových filmů, koncertů, titulních stránek časopisu Playboy anebo z vrcholných sportovních akcí. Jsou krásné, úspěšné a slavné. Hvězdy NHL mají exkluzivní život a tomu odpovídá i portfolio jejich životních partnerek. Podívejte se, s kým randí Henrik Zetterberg, Sidney Crosby, Dion Phaneuf a další superstar světového hokeje.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 10 minutami

Slevy v dopravě pro studenty a seniory se sníží na 50 procent z jízdného, rozhodla vláda. Změna by měla začít platit od dubna

Slevy ve veřejné dopravě se sníží ze současných 75 procent na 50 procent z jízdného, rozhodla dnes vláda. Změna by měla platit od 1. dubna. Slevy budou moci dál využívat děti a studenti do 26 let a senioři starší 65 let. Systém slev by se navíc měl rozšířit o invalidní důchodce s invaliditou třetího stupně. Po dnešním jednání vlády to řekl ministr dopravy Martin Kupka (ODS). Redukce slev by měla přinést úsporu přes 1,8 miliardy korun. Před covidovou krizí stát za slevy dopravcům vyplatil 5,79 miliardy korun v roce 2019, během krize účet klesl zhruba o více než dvě miliardy korun.

V současnosti mohou slevy ve výši 75 procent z jízdného využívat studenti do 26 let a senioři starší 65 let. Vládní koalice už před loňskými volbami do Poslanecké sněmovny avizovala, že chce systém slev upravit. Současnou podobu koalice kritizovala jako nehospodárnou, zvýhodnění pro vybrané skupiny obyvatel však zůstane. Slevy ve výši 75 procent využívají ve veřejné dopravě i cestující s průkazem ZTP, u nich by se nic měnit nemělo.

Zdroj: ČTK
před 13 minutami

Některé organizace Libereckého kraje přišly o dodávky elektřiny. Braly ji i od firmy Lumius, která ukončila činnost

Některé organizace Libereckého kraje včetně úřadu přišly o dodávky elektřiny, kterou kraj zajistil na burze. Jedním z dodavatelů byla firma Lumius, která minulý týden oznámila, že na trhu končí.

Zdroj: ČTK
před 27 minutami

Babiš se nemusí omlouvat Kalouskovi za výroky ze sněmovny, potvrdil soud

Bývalý premiér Andrej Babiš (ANO) se nemusí omlouvat exposlanci Miroslavu Kalouskovi (TOP 09) za výroky, že rozkrádal ministerstvo obrany a "zabil lidi cez padáky". Pravomocně to ve středu potvrdil středočeský krajský soud, který zamítl Kalouskovo odvolání. Výroky podle soudního senátu vůbec nebyly způsobilé zasáhnout do Kalouskových osobnostních práv.

Ani jeden z aktérů sporu k soudnímu jednání nedorazil. Kalouskův právník Stanislav Balík řekl novinářům, že podá dovolání. Zmínil také možnost ústavní stížnosti.

Babišovy sporné výroky zazněly na schůzi sněmovny před hlasováním o důvěře vládě ANO a ČSSD v roce 2018. Svému politickému rivalovi navíc tykal a označil ho za "ožralu" a "zloděje zlodějského". Poslanec předtím Babiše kritizoval za to, že při vysvětlování kauzy Čapí hnízdo křivě přísahal na zdraví svých dětí. Vyhrocenou diskusi přenášela televize.

Zdroj: ČTK
Další zprávy