Sekáč se při výhře Kazaně nad Minskem podílel na všech třech gólech

4. 12. 2017 20:22
Jiří Sekáč pomohl velkou měrou Kazani k vítězství 3:1 nad Minskem. Český útočník jeden gól dal a na dva další asistoval.
Jiří Sekáč
Jiří Sekáč | Foto: Milan Kammermayer

Moskva - Nejproduktivnější český hokejista v KHL  Jiří Sekáč se podílel na všech gólech Kazaně při dnešní výhře 3:1 nad Dinamem Minsk. Pětadvacetiletý reprezentant otevřel skóre zápasu a u dalších dvou branek si připsal asistentce.

Sekáč se prosadil už po 65 sekundách od úvodního buly a zblízka zaznamenal dvanáctou branku v sezoně. Ukončil tak sedmizápasovou šňůru bez vstřeleného gólu, jež trvala od 15. listopadu. Ještě do přestávky se český útočník podílel na druhé trefě Stanislava Galijeva a v 37. minutě ideálně přihrál před branku skórujícímu Antonu Landerovi. Ve třetí části hosté snížili.

Kazaň díky vítězství zvýšila vedení v tabulce Charlamovovy divize a Východní konference před Nižněkamskem na pět bodů.

Kontinentální hokejová liga:

Ufa - Dynamo Moskva 3:2 v prodl., Kazaň - Dinamo Minsk 3:1 (Sekáč 1+2), Nižněkamsk - Petrohrad 1:3.