Sekáč přispěl gólem k vítězství Kazaně nad Magnitogorskem

22. 11. 2018 18:50
Jiří Sekáč přispěl v KHL gólem k vítězství Kazaně 3:2 na ledě Magnitogorsku a upevnil si pozici nejproduktivnějšího českého hokejisty v soutěži. Kazaň vybojovala třetí výhru v řadě, tým trenéra Josefa Jandače naopak po dlouhé vítězné sérii podruhé za sebou prohrál.
Jiří Sekáč
Jiří Sekáč | Foto: Milan Kammermayer

Šestadvacetiletý útočník Sekáč poslal Kazaň v první třetině do vedení 2:0 poté, co jeho zamýšlenou přihrávku na Justina Azeveda tečoval do vlastní branky Běreglazov. Domácí do přestávky z přesilovky snížili a ve druhé třetině v oslabení vyrovnal Kuljomin, v závěrečné části ale výhru Kazani zajistil Arťom Lukojanov.

Sekáč má nyní v KHL bilanci jedenáct gólů a 13 přihrávek a o jednu branku předstihl kanonýra Michala Řepíka ze Slovanu Bratislava.

Druhou porážku za sebou utrpěl i nejlepší tým soutěže Jekatěrinburg, který podlehl 1:3 Nižnímu Novgorodu.

Výsledky Kontinentální hokejové ligy:

Čeljabinsk - Nižněkamsk 3:2, Jekatěrinburg - Nižnij Novgorod 1:3, Magnitogorsk - Kazaň 2:3 (za hosty Sekáč 1+0), Čerepovec - Petrohrad 1:6, Jaroslavl - Dynamo Moskva 2:0.