Sekáč dvěma góly přispěl k jasné výhře Kazaně nad Magnitogorskem

22. 10. 2017 19:05
Nejlepší český střelec v této sezoně Kontinentální hokejové ligy Jiří Sekáč se podepsal dvěma góly pod vítězství Kazaně nad Magnitogorskem 4:0. Pětadvacetiletý útočník si vylepšil bilanci na devět branek a 24 kanadských bodů, což z něj dělá také nejproduktivnějšího hráče týmu.
Jiří Sekáč na tréninku české hokejové reprezentace
Jiří Sekáč na tréninku české hokejové reprezentace | Foto: Milan Kammermayer

Moskva - Kazaň i díky jeho výkonům vede Východní konferenci, hokejisté Magnitogorsku na ni po dnešní porážce ztrácejí již deset bodů. Metallurg utrpěl druhou drtivou porážku za sebou, v předchozím utkání doma podlehl CSKA Moskva 2:7.

Gólman Jakub Kovář nestačil na jedinou z 36 střel hokejistů Nižněkamsku, který doma vyhrál nad Jekatěrinburgem 2:0. Druhý gól dali vítězové v power play do prázdné branky.

Obránce Adam Polášek pomohl asistencí k vítězství Soči nad Ladou Togliatti 2:1 v prodloužení. Jeho tým šel do vedení v 46. minutě v přesilovce pět na tři, hosté ve stejné početní výhodě v 59. minutě vyrovnali.