reklama
 
 

Rebel Duda míří do Plzně, nejdřív ho ale čeká soud

30. 5. 2011 16:14
Podle Martina Straky je už smlouva připravená

Plzeň  - Hokejový útočník a rebel Radek Duda, kterého v červnu čeká soud kvůli údajnému výtržnictví, má namířeno do extraligové Plzně.

Podle generálního manažera klubu Martina Straky je smlouva připravená k podpisu. Zároveň ale připouští, že Dudovo angažmá závisí do jisté míry na tom, jak soud dopadne.

"Radek je ještě dva dny v USA, smlouva je ale z obou stran odsouhlasená. Až se vrátí, promluvíme si o soudu. Nikdo neví, jak to s ním vypadá. Určitě ve smlouvě budeme mít nějakou klauzuli, kdyby se něco stalo," poznamenal kapitán a šéf Indiánů.

Čtěte také:
Chomutov už o něj nestojí. Zachrání rebela Dudu Plzeň?
Radek Duda prý zbil chodce. Hrozí mu až tři roky vězení
Dudův otec: Muž Radka vyprovokoval, kopl mu do auta

Duda čelí podezření, že v lednu v Karlových Varech napadl na přechodu pro chodce staršího muže a hrozí mu až dva roky vězení.

Straka nicméně už během sezony jasně deklaroval, že pokud bude Duda volný, okamžitě po něm sáhne. Což taky udělal. Duda po uplynulé sezoně skončil v Chomutově, kde s ním již nepočítá nový trenér Václav Sýkora.

Kontroverzní Duda v Plzni hostoval už v průběhu minulé sezony a zanechal na západu Čech velmi dobrý dojem. V pětadvaceti zápasech nasbíral 29 kanadských bodů a společně s Vlasákem a Strakou dotáhl Indiány do předkola play off.

Tentokrát by měl Duda v Plzni hostovat celý rok. V Chomutově má smlouvu ještě na dvě sezony.

autor: Aleš Vávra | 30. 5. 2011 16:14

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama