Rangers a Chicago jsou na druhých místech v konferenci

12. 12. 2011 7:00
NY Rangers - Florida 6:1, Chicago - San Jose 3:2PP
Hokejisté NY Rangers ztrácejí na Philadelphii už jen bod
Hokejisté NY Rangers ztrácejí na Philadelphii už jen bod | Foto: Jakub Šafránek

New York/Chicago - Hokejisté New Yorku Rangers a Chicaga jsou po nedělních zápasech NHL, co se týče bodového zisku, na druhých místech ve svých konferencích.

Rangers rozdrtili na svém ledě Floridu 6:1, ve Východní konferenci tak o skóre předstihli Pittsburgh a na vedoucí Philadelphii ztrácejí už jen bod. Jelikož však oba týmy hrají ve stejné divizi, v tabulce pro nasazení pro play off patří Rangers čtvrtá příčka.

O své výhře rozhodli Rangers ve druhé třetině, v níž vstřelili čtyři branky. Na výhře měl největší podíl Derek Stepan, který vstřelil dva góly a na jeden nahrál.

Jágr zářil proti Tampě a mezi střelci dostihl Shanahana

Druhé místo v Západní konferenci si pojistili hokejisté Chicaga, kteří zvítězili 3:2 v prodloužení nad San Jose. O jejich výhře rozhodl v 65. minutě Patrick Sharp.

Na vedoucí tým NHL Minnesotu ztrácí Chicago tři body.

Chicago - San Jose 3:2 v prodl. (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)

Branky: 28. Kruger, 59. Brunette, 65. Sharp - 17. McGinn, 30. Braun. Střely na branku: 34:37. Diváci: 21.456.

NY Rangers - Florida 6:1 (2:1, 4:0, 0:0)

Branky: 26. a 38. Stepan, 12. B. Richards, 18. Anisimov, 31. Eminger, 37. Gáborík - 19. Gudbranson. Střely na branku: 33:21. Diváci: 18.200.