Radulov a Kosticyn pili do rána. Nashville je suspendoval

Aleš Vávra Aleš Vávra
2. 5. 2012 12:14
Tým oba hráče suspendoval kvůli porušení předpisů.
Foto:

Nashville – Alkoholu a zábavy se zřejmě zachtělo hvězdné dvojici z hokejového týmu Nashvillu. Rus Alexander Radulov a Bělorus Andrej Kosticyn prý vysedávali do ranních hodin v baru, což nezůstalo bez odezvy vedení Predátorů

Nashville oba hráče suspendoval a nenasadí je do třetího duelu čtvrtfinále play off NHL, který Predátoři sehrají ve středu večer proti Kojotům z Phoenixu.

„Jsem generálním manažerem třicet let a vždycky jsem se snažil starat o každého hráče, ale nikdy se mi nestalo, že bych musel někoho vyřadit z týmu. V tomto případě oba porušili týmové předpisy,“ sdělil k případu generální manažer týmu David Poile.

Radulov, který přišel do Nashvillu až v březnu z Ufy, komentoval celou kauzu takto: „Myslím, že jsem nepřišel až tak pozdě. Víc o tom ale nebudu mluvit. Jsem zklamaný, byla to chyba.“

Pro Nashville, který v sérii s Phoenixem prohrává 0:2 na zápasy, bude neúčast obou hokejistů citelnou ztrátou. Radulov je totiž se šesti body nejproduktivnějším hráčem týmu v play off, Kosticyn zase se třemi trefami nejlepším střelcem.

 

Právě se děje

před 17 minutami

Při výbuchu v kábulské mešitě zahynulo 12 lidí, terčem byl možná imám

Nejméně 12 mrtvých a 15 zraněných si vyžádala páteční exploze v mešitě na severu afghánské metropole Kábulu. Informovala o tom agentura AP s odvoláním na místní policii. Mezi oběťmi je i imám, který podle bezpečnostních složek mohl být terčem útoku.

Mluvčí kábulské policie uvedl, že uvnitř mešity byly předem nastraženy výbušniny, které poté explodovaly v době pátečních modliteb. K atentátu se zatím nikdo nepřihlásil, policie zahájila vyšetřování.

Islamistické hnutí Tálibán a afghánská vláda, které spolu vedou boje, vyhlásily od čtvrtka třídenní příměří u příležitosti svátku íd al-fitr, který se slaví na konci muslimského postního měsíce ramadánu.

Zdroj: ČTK
před 47 minutami

Bývalý italský ministr Salvini nepůjde před soud kvůli zablokování lodě s migranty

Bývalý italský ministr vnitra a vůdce strany Liga Matteo Salvini nepůjde před soud kvůli zablokování lodě italské pobřežní hlídky se zachráněnými migranty v červenci roku 2019. Rozhodnutí padlo v pátek u předběžného soudu v Katánii, uvedla agentura Reuters. Salvini, který obvinění související s kauzou dlouhodobě odmítá, naopak bude souzen v jiném podobném případu, který se týká lodi nevládní organizace Open Arms.

Bývalý ministr vnitra čelil obvinění z omezování osobní svobody, protože několik dní bránil přistání lodě italské pobřežní hlídky Gregoretti, jež měla na palubě zhruba 130 migrantů zachráněných v moři. Loď čekala na přidělení přístavu od 27. do 31. července 2019. Přistát mohla až poté, co italská vláda vyjednala přerozdělení migrantů mezi jiné evropské země.

Zdroj: ČTK
Další zprávy