Výsledky a tabulka hokejové extraligy 2013-14

Sport Sport
6. 3. 2014 22:13
Podívejte se na tabulku a výsledky základní části hokejové Tipsport extraligy 2013-2014.

Konečná tabulka hokejové Tipsport extraligy:

1. Sparta Praha 52 34 1 6 11 208:100 110
2. Třinec 52 29 3 2 18 163:132 95
3. Plzeň 52 27 5 3 17 133:118 94
4. Zlín 52 24 6 6 16 136:119 90
5. Hradec Králové 52 21 10 7 14 125:110 90
6. Brno 52 25 5 2 20 126:124 87
7. Pardubice 52 22 4 9 17 150:139 83
8. Vítkovice 52 22 6 4 20 162:146 82
9. Liberec 52 19 9 3 21 147:155 78
10. Slavia Praha 52 16 8 8 20 134:136 72
11. Litvínov 52 16 8 7 21 106:122 71
12. Karlovy Vary 52 19 2 5 26 114:147 66
13. Kladno 52 10 7 3 32 98:154 47
14. Chomutov 52 6 0 9 37 91:191 27

Program extraligové sezony 2013/14:

Čtvrtek 12. září - předehrávky 1. kola:

HC Verva Litvínov - PSG Zlín 2:3sn

HC Škoda Plzeň - HC Vítkovice Steel 5:2

Pátek 13. září - 1. kolo:

HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec 1:4

HC Energie Karlovy Vary - Piráti Chomutov 3:2sn

HC Kometa Brno - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 4:3pp

Rytíři Kladno - HC Slavia Praha 1:3

HC Sparta Praha - Mountfield Hradec Králové 5:1

Neděle 15. září - 2. kolo:

Bílí Tygři Liberec - HC Škoda Plzeň 1:3

HC Kometa Brno - HC Slavia Praha 0:1

HC Vítkovice Steel - HC Energie Karlovy Vary 4:2

PSG Zlín - Rytíři Kladno 3:4sn

Piráti Chomutov - HC Sparta Praha 3:1

Mountfield Hradec Králové - HC Oceláři Třinec 3:2

Úterý 17. září - dohrávka 2. kola:

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Verva Litvínov 5:0

Pátek 20. září - 3. kolo:

HC Oceláři Třinec - PSG Zlín 3:0

HC Verva Litvínov - Bílí Tygři Liberec 3:2sn

HC Energie Karlovy Vary - Mountfield Hradec Králové 0:3

Rytíři Kladno - HC Vítkovice Steel 6:5sn

HC Kometa Brno - Piráti Chomutov 3:0

HC Slavia Praha - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 2:1sn

HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň 3:1

Neděle 22. září - 4. kolo:

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Rytíři Kladno 4:0

Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha 6:5

HC Slavia Praha - Mountfield Hradec Králové 2:1pp

PSG Zlín - HC Energie Karlovy Vary 3:2

HC Vítkovice Steel - HC Kometa Brno 2:3

Piráti Chomutov - HC Verva Litvínov 2:3sn

HC Škoda Plzeň - HC Oceláři Třinec 3:2sn

Úterý 24. září - 5. kolo:

HC Oceláři Třinec - Piráti Chomutov 6:4

HC Verva Litvínov - HC Škoda Plzeň 4:1

HC Energie Karlovy Vary - HC Sparta Praha 1:6

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - PSG Zlín 1:2

HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec 3:0

Rytíři Kladno - Mountfield Hradec Králové 1:2

HC Slavia Praha - HC Vítkovice Steel 2:1

Pátek 27. září - 6. kolo:

HC Vítkovice Steel - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 6:5pp

Piráti Chomutov - HC Slavia Praha 6:7sn

PSG Zlín - HC Kometa Brno 4:3sn

HC Škoda Plzeň - HC Energie Karlovy Vary 4:3sn

Bílí Tygři Liberec - Rytíři Kladno 1:3

Mountfield Hradec Králové - HC Verva Litvínov 2:3sn

HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec 8:3

Neděle 29. září - 7. kolo:

HC Energie Karlovy Vary - Bílí Tygři Liberec 5:1

HC Vítkovice Steel - Piráti Chomutov 0:2

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Mountfield Hradec Králové 3:2pp

HC Sparta Praha - Rytíři Kladno 3:2

HC Kometa Brno - HC Škoda Plzeň 1:4

HC Slavia Praha - PSG Zlín 6:0

HC Verva Litvínov - HC Oceláři Třinec 1:3

Úterý 1. října - 8. kolo:

HC Oceláři Třinec - HC Energie Karlovy Vary 3:1

PSG Zlín - HC Vítkovice Steel 1:3

Piráti Chomutov - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 2:5

HC Škoda Plzeň - Rytíři Kladno 3:5

Bílí Tygři Liberec - HC Slavia Praha 2:1sn

Mountfield Hradec Králové - HC Kometa Brno 2:1pp

HC Sparta Praha - HC Verva Litvínov 7:0
 

Pátek 4. října - 9. kolo:

Piráti Chomutov - PSG Zlín 3:4sn

HC Energie Karlovy Vary - HC Verva Litvínov 3:1

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Bílí Tygři Liberec 6:4

Rytíři Kladno - HC Oceláři Třinec 4:5

HC Kometa Brno - HC Sparta Praha 2:1

HC Slavia Praha - HC Škoda Plzeň 0:2

Neděle 6. října - 10. kolo:

HC Energie Karlovy Vary - Rytíři Kladno 6:1

HC Sparta Praha - HC Vítkovice Steel 4:6

Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov 4:2

HC Oceláři Třinec - HC Slavia Praha 3:2

HC Verva Litvínov - HC Kometa Brno 1:4

Mountfield Hradec Králové - PSG Zlín 2:1

HC Škoda Plzeň - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 4:5sn

Úterý 8. října - předehrávka 11. kola:

HC Vítkovice Steel - Bílí Tygři Liberec 6:5sn


Čtvrtek 11. října - předehrávka 11. kola:

PSG Zlín - HC Škoda Plzeň 4:1

Pátek 11. října - 11. kolo:

Piráti Chomutov - Mountfield Hradec Králové 2:3

Rytíři Kladno - HC Verva Litvínov 3:2

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Energie Karlovy Vary 4:2

HC Slavia Praha - HC Sparta Praha 0:6

Neděle 13. října - 12. kolo:

HC Energie Karlovy Vary - HC Slavia Praha 4:2

Bílí Tygři Liberec - Mountfield Hradec Králové 6:7pp

HC Oceláři Třinec - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 3:0

HC Škoda Plzeň - Piráti Chomutov 3:2

HC Verva Litvínov - HC Vítkovice Steel 1:4

Rytíři Kladno - HC Kometa Brno 5:1

Úterý 15. října - dohrávka 11. kola:

HC Kometa Brno - HC Oceláři Třinec 6:3

Středa 16. října - dohrávka 12. kola:

HC Sparta Praha - PSG Zlín 4:2

Čtvrtek 17. října - předehrávka 13. kola:

HC Slavia Praha - HC Verva Litvínov 3:1

Pátek 18. října - 13. kolo:

HC Vítkovice Steel - HC Oceláři Třinec 2:3

Piráti Chomutov - Rytíři Kladno 1:4

PSG Zlín - Bílí Tygři Liberec 3:0

Mountfield Hradec Králové - HC Škoda Plzeň 4:1

HC Kometa Brno - HC Energie Karlovy Vary 3:1

HC Sparta Praha - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 3:0

Neděle 20. října - 14. kolo:

PSG Zlín - HC Verva Litvínov 4:1

Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec 4:2

HC Vítkovice Steel - HC Škoda Plzeň 2:4

HC Slavia Praha - Rytíři Kladno 1:0

Mountfield Hradec Králové - HC Sparta Praha 1:5

Piráti Chomutov - HC Energie Karlovy Vary 4:2

Úterý 22. října:

Dohrávka 9. kola:

HC Vítkovice Steel - Mountfield Hradec Králové 2:5

Dohrávka 14. kola:

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Kometa Brno 0:1sn

Pátek 25. října - 15. kolo:

HC Oceláři Třinec - Mountfield Hradec Králové 3:6

HC Škoda Plzeň - Bílí Tygři Liberec 5:2

HC Verva Litvínov - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 5:1

HC Energie Karlovy Vary - HC Vítkovice Steel 1:4

Rytíři Kladno - PSG Zlín 3:2pp

HC Slavia Praha - HC Kometa Brno 4:1

HC Sparta Praha - Piráti Chomutov 3:0

Neděle 27. října - 16. kolo:

PSG Zlín - HC Oceláři Třinec 2:3SN

HC Vítkovice Steel - Rytíři Kladno 2:1

Bílí Tygři Liberec - HC Verva Litvínov 2:1pp

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Slavia Praha 4:5

Mountfield Hradec Králové - HC Energie Karlovy Vary 1:2

HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha 1:2pp

Piráti Chomutov - HC Kometa Brno 0:3

Úterý 29. října - předehrávka 25. kola:

HC Slavia Praha - HC Energie Karlovy Vary 3:2sn

Pátek 1. listopadu - 17. kolo:

HC Oceláři Třinec - HC Škoda Plzeň 3:0

HC Verva Litvínov - Piráti Chomutov 2:1

Rytíři Kladno - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 1:4

HC Energie Karlovy Vary - PSG Zlín 3:4

HC Kometa Brno - HC Vítkovice Steel 5:1

HC Slavia Praha - Mountfield Hradec Králové 2:1

HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec 5:2

Neděle 3. listopadu - 18. kolo:

PSG Zlín - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 4:2

HC Sparta Praha - HC Energie Karlovy Vary 11:0

Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno 1:0

HC Vítkovice Steel - HC Slavia Praha 4:2

Piráti Chomutov - HC Oceláři Třinec 2:5

HC Škoda Plzeň - HC Verva Litvínov 1:0sn

Mountfield Hradec Králové - Rytíři Kladno 2:0

Středa 13. listopadu - 19. kolo:

HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha 3:2sn

HC Verva Litvínov - Mountfield Hradec Králové 2:3pp

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Vítkovice Steel 1:3

HC Kometa Brno - PSG Zlín 3:1

Rytíři Kladno - Bílí Tygři Liberec 0:3

HC Energie Karlovy Vary - HC Škoda Plzeň 1:2

HC Slavia Praha - Piráti Chomutov 5:4pp

Pátek 15. listopadu - 20. kolo:

HC Oceláři Třinec - HC Verva Litvínov 0:2

Piráti Chomutov - HC Vítkovice Steel 2:7

HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno 4:1

PSG Zlín - HC Slavia Praha 4:3sn

Mountfield Hradec Králové - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 2:1sn

Rytíři Kladno - HC Sparta Praha 2:5

Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary 1:0 pp

Neděle 17. listopadu - 21. kolo

HC Energie Karlovy Vary - HC Oceláři Třinec 3:1

HC Vítkovice Steel - PSG Zlín 2:4

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Piráti Chomutov 2:4

HC Kometa Brno - Mountfield Hradec Králové 3:0

HC Verva Litvínov - HC Sparta Praha 2:3

Rytíři Kladno - HC Škoda Plzeň 2:1 sn.

Úterý 19. listopadu - 22. kolo:

HC Oceláři Třinec - Rytíři Kladno 2:3

HC Verva Litvínov - HC Energie Karlovy Vary 2:1

PSG Zlín - Piráti Chomutov 7:1

HC Škoda Plzeň - HC Slavia Praha 4:2

Bílí Tygři Liberec - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 0:2

Mountfield Hradec Králové - HC Vítkovice Steel 2:1pp

Pátek 22. listopadu - 23. kolo:

PSG Zlín - Mountfield Hradec Králové 1:2sn

HC Vítkovice Steel - HC Sparta Praha 2:5

HC Oceláři Třinec - HC Slavia Praha 5:2

Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec 2:0

HC Kometa Brno - HC Verva Litvínov 2:3

Neděle 24. listopadu - 24. kolo:

HC Energie Karlovy Vary - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 6:2

HC Oceláři Třinec - HC Kometa Brno 3:0

HC Sparta Praha - HC Slavia Praha 3:0

Bílí Tygři Liberec - HC Vítkovice Steel 5:2

HC Škoda Plzeň - PSG Zlín 3:2

HC Verva Litvínov - Rytíři Kladno 5:2

Mountfield Hradec Králové - Piráti Chomutov 4:0

Úterý 26. listopadu:

Dohrávka 21. kola:

HC Slavia Praha - Bílí Tygři Liberec 3:4sn

Dohrávka 22. kola:

HC Sparta Praha - HC Kometa Brno 4:1

Dohrávka 23. kola:

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Škoda Plzeň 3:1

Předehrávka 33. kola:

HC Vítkovice Steel - Piráti Chomutov 8:3

Předehrávka 25. kola:

Piráti Chomutov - HC Škoda Plzeň 1:2

Pátek 29. listopadu - 25. kolo:

HC Vítkovice Steel - HC Verva Litvínov 1:2PP

PSG Zlín - HC Sparta Praha 6:5

Mountfield Hradec Králové - Bílí Tygři Liberec 5:2

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Oceláři Třinec 2:1PP

HC Kometa Brno - Rytíři Kladno 4:0

Neděle 1. prosince - 26. kolo:

HC Energie Karlovy Vary - HC Kometa Brno 2:3PP

HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Steel 2:4

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Sparta Praha 3:5

Bílí Tygři Liberec - PSG Zlín 0:4

HC Verva Litvínov - HC Slavia Praha 1:0SN

Rytíři Kladno - Piráti Chomutov 1:2

HC Škoda Plzeň - Mountfield Hradec Králové 2:0

Úterý 3. prosince - 27. kolo:

HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec 1:4

HC Verva Litvínov - PSG Zlín 1:0 sn

HC Škoda Plzeň - HC Vítkovice Steel 3:2

HC Energie Karlovy Vary - Piráti Chomutov 2:1

HC Kometa Brno - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 5:4

Rytíři Kladno - HC Slavia Praha 3:1

HC Sparta Praha - Mountfield Hradec Králové 1:2 pp

Čtvrtek 5. prosince - předehrávky 28. kola:

Piráti Chomutov - HC Sparta Praha 0:7

Bílí Tygři Liberec - HC Škoda Plzeň 4:2

HC Slavia Praha - HC Kometa Brno 3:0

Pátek 6. prosince - 28. kolo:

HC Vítkovice Steel - HC Energie Karlovy Vary 0:4

PSG Zlín - Rytíři Kladno 3:2

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Verva Litvínov 3:2

Mountfield Hradec Králové - HC Oceláři Třinec 2:0

Sobota 7. prosince - předehrávka 29. kola:

HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň 4:2

Neděle 8. prosince - 29. kolo:

HC Slavia Praha - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 5:4sn

HC Energie Karlovy Vary - Mountfield Hradec Králové 1:2sn

HC Oceláři Třinec - PSG Zlín 2:1

HC Kometa Brno - Piráti Chomutov 4:2

Rytíři Kladno - HC Vítkovice Steel 1:2

HC Verva Litvínov - Bílí Tygři Liberec 8:3

Čtvrtek 12. prosince - předehrávka 30. kola:

HC Kometa Brno - HC Vítkovice Steel 1:3

Pátek 13. prosince - 30. kolo:

Piráti Chomutov - HC Verva Litvínov 0:4

HC Škoda Plzeň - HC Oceláři Třinec 4:0

PSG Zlín - HC Energie Karlovy Vary 2:4

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Rytíři Kladno 5:1

Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha 5:2

Mountfield Hradec Králové - HC Slavia Praha 1:6

Neděle 15. prosince - 31. kolo:

HC Slavia Praha - HC Vítkovice Steel 1:2sn

HC Energie Karlovy Vary - HC Sparta Praha 0:4

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - PSG Zlín 1:2sn

HC Oceláři Třinec - Piráti Chomutov 2:1

HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec 4:3

HC Verva Litvínov - HC Škoda Plzeň 2:1

Rytíři Kladno - Mountfield Hradec Králové 1:3

Pondělí 23. prosince - předehrávka 32. kola

HC Vítkovice Steel - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 1:4

Čtvrtek 26. prosince - 32. kolo:

HC Slavia Praha - Piráti Chomutov 3:1

PSG Zlín - HC Kometa Brno 1:4

HC Škoda Plzeň - HC Energie Karlovy Vary 5:3

Bílí Tygři Liberec - Rytíři Kladno 3:2 pp

Mountfield Hradec Králové - HC Verva Litvínov 3:2

HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec 4:0

Sobota 28. prosince - 33. kolo:

HC Slavia Praha - PSG Zlín 1:2

HC Energie Karlovy Vary - Bílí Tygři Liberec 4:3

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Mountfield Hradec Králové 3:5

HC Kometa Brno - HC Škoda Plzeň 5:1

HC Verva Litvínov - HC Oceláři Třinec 1:0

Rytíři Kladno - HC Sparta Praha 5:4 pp

Pondělí 30. prosince - 34. kolo:

HC Oceláři Třinec - HC Energie Karlovy Vary 4:3

Piráti Chomutov - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 3:4

HC Škoda Plzeň - Rytíři Kladno 4:2

Bílí Tygři Liberec - HC Slavia Praha 3:2

Mountfield Hradec Králové - HC Kometa Brno 2:3

HC Sparta Praha - HC Verva Litvínov 5:1

Pátek 3. ledna - 35. kolo:

HC Vítkovice Steel - Mountfield Hradec Králové 6:2

Piráti Chomutov - PSG Zlín 2:3sn

HC Energie Karlovy Vary - HC Verva Litvínov 2:1

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Bílí Tygři Liberec 4:1

Rytíři Kladno - HC Oceláři Třinec 1:2sn

HC Kometa Brno - HC Sparta Praha 2:4

HC Slavia Praha - HC Škoda Plzeň 3:1

Neděle 5. ledna - 36. kolo:

HC Slavia Praha - HC Oceláři Třinec 1:4

HC Energie Karlovy Vary - Rytíři Kladno 4:1

HC Sparta Praha - HC Vítkovice Steel 1:3

Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov 6:0

HC Verva Litvínov - HC Kometa Brno 4:1

Mountfield Hradec Králové - PSG Zlín 1:2

HC Škoda Plzeň - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 2:1

Pátek 10. ledna - 37. kolo:

Vítkovice - Liberec 8:4

Zlín - Plzeň 2:4

Chomutov - Hradec Králové 0:2

Rytíři Kladno - Litvínov - 2:0

Kometa Brno - Třinec 3:4

Pardubice - Karlovy Vary 1:4

Sparta - Slavia 4:2

Neděle 12. ledna - 38. kolo:

HC Energie Karlovy Vary - HC Slavia Praha 0:2

HC Sparta Praha - PSG Zlín 2:1

Bílí Tygři Liberec - Mountfield Hradec Králové 5:2

HC Oceláři Třinec - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 4:2

HC Škoda Plzeň - Piráti Chomutov 5:3

HC Verva Litvínov - HC Vítkovice Steel 2:1sn

Rytíři Kladno - HC Kometa Brno 2:3

Úterý 14. ledna:

Dohrávka 34. kola:

PSG Zlín - HC Vítkovice Steel 0:3

Předehrávka 47. kola:

HC Slavia Praha - Bílí Tygři Liberec 5:6sn

Pátek 17. ledna - 39. kolo:

HC Vítkovice Steel - HC Oceláři Třinec 6:3

HC Verva Litvínov - HC Slavia Praha 4:2

Piráti Chomutov - Rytíři Kladno 1:2 sn

PSG Zlín - Bílí Tygři Liberec 3:4

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Sparta Praha 2:6

Mountfield Hradec Králové - HC Škoda Plzeň 3:0

HC Kometa Brno - HC Energie Karlovy Vary 2:3

Neděle 19. ledna - 40. kolo:

PSG Zlín - HC Verva Litvínov 2:1

Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec 2:6

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Kometa Brno 3:2

HC Vítkovice Steel - HC Škoda Plzeň 2:3sn

Mountfield Hradec Králové - HC Sparta Praha 3:2sn

Piráti Chomutov - HC Energie Karlovy Vary 1:2

HC Slavia Praha - Rytíři Kladno 4:1

Úterý 21. ledna - předehrávka 42. kola:

HC Vítkovice Steel - Rytíři Kladno 5:2

Pátek 24. ledna - 41. kolo:

HC Oceláři Třinec - Mountfield Hradec Králové 3:0

HC Škoda Plzeň - Bílí Tygři Liberec 5:3

HC Verva Litvínov - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 2:1

HC Kometa Brno - HC Slavia Praha 4:3 sn

HC Energie Karlovy Vary - HC Vítkovice Steel 2:3

Rytíři Kladno - PSG Zlín 0:2

18:30 HC Sparta Praha - Piráti Chomutov 9:0

Neděle 26. ledna - 42. kolo

PSG Zlín - HC Oceláři Třinec 3:2

Bílí Tygři Liberec - HC Verva Litvínov 3:2pp

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Slavia Praha 3:1

Mountfield Hradec Králové - HC Energie Karlovy Vary 3:4sn

HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha 1:0

Piráti Chomutov - HC Kometa Brno 1:2

Úterý 28. ledna - 43. kolo:

HC Oceláři Třinec - HC Škoda Plzeň 5:1

HC Verva Litvínov - Piráti Chomutov 2:1sn

Rytíři Kladno - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice  4:3sn

Mountfield Hradec Králové - HC Slavia Praha 3:1

HC Energie Karlovy Vary - PSG Zlín 2:1

HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec 3:1


Pátek 31. ledna - 44. kolo:

PSG Zlín - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 1:4

Piráti Chomutov - HC Oceláři Třinec 3:4

HC Škoda Plzeň - HC Verva Litvínov 4:2

Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno 0:3

Mountfield Hradec Králové - Rytíři Kladno 4:0

HC Sparta Praha - HC Energie Karlovy Vary 5:0

Neděle 2. února - 45. kolo:

HC Energie Karlovy Vary - HC Škoda Plzeň 3:5

HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha 5:4

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Vítkovice Steel 4:2

HC Kometa Brno - PSG Zlín 0:4

Piráti Chomutov - HC Slavia Praha 3:4

Rytíři Kladno - Bílí Tygři Liberec 2:4

HC Verva Litvínov - Mountfield Hradec Králové

Úterý 4. února - 46. kolo:

HC Oceláři Třinec - HC Verva Litvínov 6:2

Piráti Chomutov - HC Vítkovice Steel 3:8

HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno 1:2

PSG Zlín - HC Slavia Praha 4:2

Mountfield Hradec Králové - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 0:1pp

Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary 2:0

HC Sparta Praha - Rytíři Kladno 6:0

Čtvrtek 6. února - 47. kolo:

HC Vítkovice Steel - PSG Zlín 2:5

HC Verva Litvínov - HC Sparta Praha 3:2pp

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Piráti Chomutov 4:2

HC Kometa Brno - Mountfield Hradec Králové 2:1

Rytíři Kladno - HC Škoda Plzeň 0:1

HC Energie Karlovy Vary - HC Oceláři Třinec 2:6

Sobota 8. února - dohrávka 43. kola:

HC Vítkovice Steel - HC Kometa Brno 1:3

Čtvrtek 20. února - dohrávka 44. kola:

HC Vítkovice Steel - HC Slavia Praha 3:2pp

Úterý 25. února - 48. kolo:

HC Oceláři Třinec - Rytíři Kladno 6:0

HC Verva Litvínov - HC Energie Karlovy Vary 2:1

PSG Zlín - Piráti Chomutov 6:3

HC Škoda Plzeň - HC Slavia Praha 4:1

Bílí Tygři Liberec - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 4:1

Mountfield Hradec Králové - HC Vítkovice Steel 2:3 s.n.

HC Sparta Praha - HC Kometa Brno 7:0

Pátek 28. února - 49. kolo:

HC Vítkovice Steel - HC Sparta Praha 4:5

Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec 0:1

PSG Zlín - Mountfield Hradec Králové 4:2

HC Kometa Brno - HC Verva Litvínov 4:1

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Škoda Plzeň 3:4pp

Rytíři Kladno - HC Energie Karlovy Vary 0:2

HC Slavia Praha - HC Oceláři Třinec 2:3

Neděle 2. března - 50. kolo:

HC Slavia Praha - HC Sparta Praha 3:2pp

HC Energie Karlovy Vary - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 1:4

HC Oceláři Třinec - HC Kometa Brno 10:2

Bílí Tygři Liberec - HC Vítkovice Steel 3:1

HC Škoda Plzeň - PSG Zlín 1:2

HC Verva Litvínov - Rytíři Kladno 2:3

Mountfield Hradec Králové - Piráti Chomutov 2:0

Úterý 4. března - 51. kolo:

Piráti Chomutov - HC Škoda Plzeň 1:3

PSG Zlín - HC Sparta Praha 2:1

Mountfield Hradec Králové - Bílí Tygři Liberec 3:4 sn

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Oceláři Třinec 7:5

HC Vítkovice Steel - HC Verva Litvínov 3:1

HC Slavia Praha - HC Energie Karlovy Vary 9:3

HC Kometa Brno - Rytíři Kladno 4:3pp

Čtvrtek, 6. března - 52. kolo:

HC Sparta Praha - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 0:3

Pátek 7. března - 52. kolo:

HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Steel 3:1

Rytíři Kladno - Piráti Chomutov 1:4

Bílí Tygři Liberec - PSG Zlín 4:3sn

HC Škoda Plzeň - Mountfield Hradec Králové 1:3

HC Energie Karlovy Vary - HC Kometa Brno 3:0

19:00 HC Slavia Praha - HC Verva Litvínov 3:2sn

Program play off:

Předkolo začíná v pondělí 10. března, končí nejpozději v neděli 16. březnq případnými 5. zápasy.

Čtvrtfinále začíná v úterý 18. března a končí nejpozději v neděli 30. března případnými 7. zápasy.

Semifinále začíná ve středu 2. dubna, končí nejpozději v ondělí 14. dubna 7. zápasy.

Finále začíná ve čtvrtek 17. dubna - 1. zápas, končí nejpozději v úterý 29. dubna případným 7. zápasem.

Skupina o udržení se hraje od úterý 11. března do neděle 23. března.

Barážová skupina se hraje od středy 26. března do neděle 20. dubna, kdy se hraje poslední 12. kolo.

 

Právě se děje

před 8 minutami

Druhý start ve finále SP střelci Nepejchalovi nevyšel

Druhý start ve finále Světového poháru českému sportovnímu střelci Filipu Nepejchalovi tolik nevyšel. Vítěz třípolohové střelby z malorážky dnes v Číně obsadil čtrnácté místo ve vzduchové pušce.

Dvacetiletý český talent tentokrát v disciplíně, v níž už dvakrát vyhrál soutěž Světového poháru včetně letošního triumfu v Mnichově, porazil jediného soupeře. S kvalifikačním nástřelem 620,8 bodu jej téměř pět bodů dělilo od postupu do osmičlenného finále.

Soutěž ovládl indický střelec Divjanš Singh Panvar, který teprve před měsícem oslavil sedmnácté narozeniny, o jedinou desetinu bodu před Istvánem Pénim z Maďarska.

před 50 minutami

Podíleli se na ochraně ohrožených gepardů, íránský soud je poslal na dlouhé roky do vězení za špionáž

Íránský soud vyměřil tresty odnětí svobody v délce šesti až deseti let šesti ochráncům přírody. Byli obviněni ze špionáže. Podíleli se totiž na projektu záchrany v Asii kriticky ohrožených gepardů a používali k jejich pozorování skryté kamery. Informovala o tom dnes agentura AP.

Newyorské centrum zabývající se lidskými právy v Íránu oznámilo, že ochránci byli odsouzeni za kontakty s USA, tedy nepřítelem státu. V téže kauze budou souzeni ještě dva lidé. Ve skupině byl také Kavous Seyed Emami s občanstvím Íránu a Kanady, který zemřel loni v únoru za nejasných okolností ve vězeňské vazbě, kde čekal na soud. Vdově po něm pak Írán po nějaký čas bránil vycestovat ze země.

Zdroj: ČTK
Další zprávy