Přestup léta je hotový. Kometa ve středu podepíše Tona

ČTK ČTK
22. 7. 2014 23:24
Kometa Brno svolala na středu mimořádnou tiskovou konferenci. Představí na ní novou superposilu útočníka Petra Tona ze Sparty.
Petr Ton jde do Komety Brno. Smlouvu podepíše ve středu.
Petr Ton jde do Komety Brno. Smlouvu podepíše ve středu. | Foto: Eduard Erben

Brno - Nejproduktivnější hráč uplynulého ročníku hokejové extraligy Petr Ton se pro příští sezonu stane hráčem Komety Brno. Čtyřicetiletý útočník, který předešlých deset let strávil v pražské Spartě, podepíše s moravským klubem ve středu smlouvu.

Zprávy o tom, že nejlepší hokejista poslední extraligové sezony míří do Komety, se objevily v minulém týdnu. Majitel brněnského klubu Libor Zábranský i sám Ton jednání potvrdili, nevyloučili však, že by k dohodě nakonec nemuselo dojít.

Nyní ale vedení Komety svolalo tiskovou konferenci, na které bude Ton představen jako nová posila finalisty uplynulé sezony domácí nejvyšší soutěže. Nejlepší střelec v historii Sparty tak zamíří do týmu, který Pražany vyřadil v semifinále play off. Ve finále ale Brno prohrálo se Zlínem.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 1 hodinou

U Kralup nad Vltavou vykolejil nákladní vlak, trať bude stát až do večera

U Kralup nad Vltavou vykolejil brzy ráno nákladní vlak. Mimo trať skončily tři vozy. Při nehodě se nikdo nezranil, řekl mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal. Provoz na trati je zastavený. Omezení se dotkne desítek spojů, včetně mezinárodních, uvedly na svém webu České dráhy (ČD).

ČD momentálně předpokládají, že omezení provozu potrvá zhruba do 18:00, čas je ale pouze orientační. Termín bude průběžně aktualizován, uvedl dopravce. V úseku je náhradní autobusová doprava.

V úseku Praha-Holešovice - Kralupy nad Vltavou funguje náhradní autobusová doprava, ovšem v omezeném počtu autobusů. Cestující mohou také využít linku Pražské integrované dopravy číslo 370.

Zdroj: ČTK
Další zprávy