Porucha, pak zácpa. Boleslav nestihla extraligu ve Zlíně

ČTK ČTK
12. 9. 2014 17:02
Nováček soutěže měl nejprve poruchu, pak se zdržel v zácpě za nehodou na D1. Zápas prvního kola hokejové extraligy dnes ve Zlíně začně o hodinu později.
Roman Will (BK Mladá Boleslav), Milan Toman a Radim Kucharczyk
Roman Will (BK Mladá Boleslav), Milan Toman a Radim Kucharczyk | Foto: ČTK

Zlín  - Zápas úvodního kola hokejové extraligy mezi mistrovským Zlínem a nováčkem z Mladé Boleslavi začne o hodinu později. Středočeši se totiž zdrželi v dopravní zácpě za nehodou na dálnici D1 a nestihli dojet včas na Stadion Luďka Čajky.

Původně mělo být úvodní buly vhozeno v 17:30, již s dvouhodinovým předstihem ale Středočeši informovali vedení Českého svazu ledního hokeje i zlínský klub o problémech, které při cestě mají. Podle tiskového mluvčího ČSLH Zdeňka Zikmunda se začne hrát v 18:30.

Už dnešní cesta nezačala pro mladoboleslavský tým dobře, jejich autobus měl totiž navíc poruchu.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Tesco varuje před podvodnými SMS zprávami o výhře v soutěži. Firma žádnou neorganizuje

Společnost Tesco varuje před podvodníky, kteří rozesílají lidem SMS zprávy o tom, že si mají u ní vyzvednout výhru v soutěži. Firma informovala, že žádnou takovou soutěž neorganizuje a zákazníci nemají na uvedené zprávy reagovat.

"Tato podvodná aktivita poškozuje dobré jméno společnosti Tesco. Podniká proto všechny dostupné kroky, aby ochránila své zákazníky i své podnikání," uvedli zástupci firmy.

V případě pochybností mají podle nich zákazníci kontaktovat zákaznickou linku firmy 800 222 555 a ověřit si, jestli jde o její oficiální soutěž.

Další zprávy