Plzeňský den: na svačinu Řepka, po večeři Kometa

Jakub Šafránek Jakub Šafránek
26. 3. 2012 12:35
Fotbalisty i hokejisty čekají důležité zápasy
Foto: Eduard Erben

Plzeň - Pondělí je mezi pracujícími lidmi možná tím nejméně oblíbeným dnem v týdnu, nicméně pro fanoušky plzeňského fotbalu a hokeje to dnes dost možná tak úplně neplatí. Tedy pokud se budou moci z práce uvolnit a vyrazit na stadiony, či alespoň k televizorům.

Viktoria Plzeň a hokejový tým "Indiánů" totiž dnes nastoupí k důležitým zápasům v rámci svých soutěží. Od půl páté odpoledne sehraje fotbalová Plzeň ve Štruncových sadech duel s Českými Budějovicemi s Tomášem Řepkou v sestavě, deset minut po sedmé pak Martin Straka a spol. zahájí v ČEZ aréně semifinálový souboj extraligového play off s Kometou Brno (online sledujte ZDE).

Čtěte také:

Plzeň porazila Jablonec, Liberec přestřílel Sigmu
Plzeň je v semifinále, rozhodla dvě minuty před koncem

K tomu, aby si pracující mohli říci o předčasný odchod z práce, vyšli v ústrety i organizátoři obou utkání a také Česká televize - hokejový duel totiž původně měl začínat o hodinu dříve a naopak fotbalisté měli provádět výkop o půl hodiny později.

"Věříme, že plzeňští fanoušci přes náročný program minulých i budoucích týdnů přijdou v boji o nejvyšší příčky podpořit oba celky. Plzeňští fotbalisté a hokejisté si již tradičně drží palce, viktoriáni nechyběli ani na rozhodujícím zápase indiánů v sérii se Zlínem," uvedl mluvčí fotbalové Viktorie, Pavel Pillár.

Odpoledne s fotbalem a hokejem přijde plzeňské fandy na více než čtyři stokoruny. Zatímco na Dynamo stojí vstupenka 150 korun, na hokej s Kometou si diváci připlatí - lístky na "Indiány" (s výjimkou těch k stání) totiž stojí mezi 250 až 300 korun.

 

Právě se děje

Další zprávy