Píša vrací úder: Jágr je přerostlý uplakánek, já nesimuluju

Adam Sušovský Adam Sušovský
21. 12. 2012 5:00
"Jágr je přerostlý uplakánek. Dal mi úplně normální krosnu," řekl Aleš Píša Aktuálně.cz o vzájemném souboji, po kterém dostal Jaromír Jágr dvě minuty za krosček a nazval zkušeného obránce simulantem.
Je Jágr přerostlý uplakánek, nebo Píša simuluje? Hlasujte v anketě na našem facebookovém profilu.
Je Jágr přerostlý uplakánek, nebo Píša simuluje? Hlasujte v anketě na našem facebookovém profilu. | Foto: Eduard Erben

Praha - Jaromír Jágr nemá rád simulanty, a protože sám moc dobře ví, jakou váhu jeho slovo má, dává to svými výroky upřímně najevo. Po středečním utkání s Pardubicemi ale poprvé pořádně narazil.

"Jágr je uplakanej přerostlej človíček. Víc k tomu nemám co říct," řekl Aktuálně.cz zkušený obránce Aleš Píša, který čtyřicetiletou legendu ve středu vytočil k nepříčetnosti naposledy.

Morální vlastnosti u něj neexistují

O co šlo? Oba dva se potkali půl minuty před koncem zápasu v rohu hřiště, Píša šel k ledu a Jágr dostal dvě minuty za krosček, takže hostům nabídl šanci k vyrovnání.

Kladno sice vedení 5:4 nakonec udrželo, Jágr se přesto nebál použít ostřejší slova.

"Jsem nasr..., že jsem hokejista. Morální vlastnosti u některých hráčů neexistují, je to smutné. Kolik ten kluk má? 90 kilo? Dal jsem na něj hokejku a on skočil, jako bych zvedal 250 kilo na benč. Skákal jako Jarda Bába v nejlepších letech," zuřil Jágr po utkání.

I na to ale Píša odpověděl: "Nikdy jsem nesimuloval. Na to jsou v Česku jiné známé firmy," řekl a popsal moment tak, jak ho viděl ze svého pohledu.

Píša: Rozhodčí pískají. Tak ať nebrečí

"Šlo o klasický souboj v rohu hřiště. Jágr mi dal úplně normální krosnu. Za takových už jsem šel v kariéře na trestnou lavici tolikrát, že vůbec nevím, o čem se tady bavíme."

"Jágr si nejprve v extralize vymodlil, aby rozhodčí pískali. A když fauluje on, jezdí k rozhodčím brečet," dodal.

Co si myslíte vy? Je Járomír Jágr uplakánek, nebo Aleš Píša simulant? Hlasujte na našem profilu na facebooku.

 

Právě se děje

Další zprávy