Pastrňák, Mazanec a další. Češi na farmách NHL září

Podívejte se, jak si vedou čeští hokejisté na farmách NHL.
Marek Mazanec - Stejně jako loni začal na farmě v Milwaukee a opět si nevede špatně. Má za sebou šest zápasů a až na jeden všechny vyhrál. Má sice průměr dvou branek na zápas, ale úspěšnost přes 92 procent.
Petr Mrázek - Když jsme u gólmanů, podívejme se i na další české želízko. Mrázek zatím bohužel doplácí na ne úplně dobrý start Grand Rapids do sezony. Ze tří startů má jen jednu výhru a úspěšnost 87 procent.
Marek Langhamer - Dvacetiletého gólmana draftoval před dvěma lety Phoenix. Dnes chytá celkem pravidelně za Medicine Hat Tigers ve WHL a nevede si špatně. Z deseti zápasů sedm dovedl do vítězného konce a úspěšnost má přes 91 procent.
Patrik Bartošák - Hůř je na tom mladá naděje Los Angeles. V Manchester Monarchs odchytal dva zápasy s jednou výhrou a úspěšností 84 procent. Hůř je na tom jen jeho krajan Roman Will, který za Lake Erie Monsters dva zápasy prohrál a má úspěšnost 81 procent.
Foto: ČTK
Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
30. 10. 2014 12:01
Podívejte se, jak si vedou čeští hokejisté na farmách NHL.

Českých čekatelů na místo v sestavách NHL je spousta, podívejte se, jak si zatím vedou na farmách. Někteří z nich opravdu září.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 3 minutami

Rusko vyhostí v odvetě za krok Washingtonu deset amerických diplomatů

Rusko vyhostí deset amerických diplomatů a zváží další odvetné kroky vůči Washingtonu, oznámil dnes ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov. Americkému velvyslanci zároveň doporučil, "aby se vrátil domů ke konzultacím". Moskva podle šéfa ruské diplomacie vyhostí i tři diplomaty z Polska v odpovědi na podobný krok Varšavy. Informovaly o tom zahraniční tiskové agentury.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Prezidenti Macron a Zelenskyj a kancléřka Merkelová po společném jednání vyzvali Rusko, aby stáhlo vojska od ukrajinských hranic a z Krymu

Prezidenti Francie a Ukrajiny Emmanuel Macron a Volodymyr Zelenskyj s německou kancléřkou Angelou Merkelovou po společném jednání vyzvali Rusko, aby stáhlo vojska z ukrajinských hranic a z Krymu. Ruský prezident Vladimir Putin dnes naopak vyzval Macrona a Merkelovou, aby donutili Ukrajinu k zastavení provokací na hranicích s Ruskem. Napjatá situace trvá už déle než týden, Rusko poslalo k hranicím desetitisíce vojáků, kteří se tam účastní vojenského cvičení.

Další zprávy