Pastrňák, Mazanec a další. Češi na farmách NHL září

Podívejte se, jak si vedou čeští hokejisté na farmách NHL.
Marek Mazanec - Stejně jako loni začal na farmě v Milwaukee a opět si nevede špatně. Má za sebou šest zápasů a až na jeden všechny vyhrál. Má sice průměr dvou branek na zápas, ale úspěšnost přes 92 procent.
Petr Mrázek - Když jsme u gólmanů, podívejme se i na další české želízko. Mrázek zatím bohužel doplácí na ne úplně dobrý start Grand Rapids do sezony. Ze tří startů má jen jednu výhru a úspěšnost 87 procent.
Marek Langhamer - Dvacetiletého gólmana draftoval před dvěma lety Phoenix. Dnes chytá celkem pravidelně za Medicine Hat Tigers ve WHL a nevede si špatně. Z deseti zápasů sedm dovedl do vítězného konce a úspěšnost má přes 91 procent.
Patrik Bartošák - Hůř je na tom mladá naděje Los Angeles. V Manchester Monarchs odchytal dva zápasy s jednou výhrou a úspěšností 84 procent. Hůř je na tom jen jeho krajan Roman Will, který za Lake Erie Monsters dva zápasy prohrál a má úspěšnost 81 procent.
Foto: ČTK
Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
30. 10. 2014 12:01
Podívejte se, jak si vedou čeští hokejisté na farmách NHL.

Českých čekatelů na místo v sestavách NHL je spousta, podívejte se, jak si zatím vedou na farmách. Někteří z nich opravdu září.

 

Právě se děje

před 40 minutami

U zlínských hokejistů skončil kouč Stavjaňa, vrací se Svoboda

Hokejisty Zlína už nevede Antonín Stavjaňa, vedení klubu dnes hlavního trenéra večer odvolalo z funkce. Na lavičku posledního celku extraligy se po půlroce vrací Robert Svoboda. Berani o tom informovali na svých webových stránkách.

Zlínští hokejisté získali v 11 kolech jen šest bodů za dvě vítězství. Aktuálně mají na kontě sérii tří porážek při skóre 4:16. S celkovými 41 inkasovanými góly mají nejhorší obranu v soutěži.

"Členové prezidia, představenstva klubu a rady jednatelů se domluvili na změně trenéra. Po neúspěšném působení Antonína Stavjani se vrací Robert Svoboda, který do konce minulé sezony mužstvo trénoval a zná tak jeho kvality. Byla to logická volba," uvedl generální manažer klubu Martin Hosták.

Další zprávy