Paris Hilton, hvězdy Matrixu či Stargate. Tyto celebrity chtěly prorazit v hokeji

Sport Sport
3. 5. 2020 18:30
Podívejte se, které hollywoodské celebrity v mládí propadly hokeji jako aktivní hráči.

Paris Hilton

Lidé ji znají jako dědičku, modelku, herečku, zpěvačku a mnoho dalšího. Když ale v dávném rozhovoru odpovídala, na co má obzvlášť talent, zmínila kromě nakupování a vaření také lední hokej.

V roce, kdy Češi vyhráli olympiádu v Naganu, bruslila teenagerka Hilton za Canterbury School, z níž vzešel třeba slavný americký brankář Mike Dunham. Jedna členka tehdejšího týmu nicméně médiím prozradila, že Hilton bruslením zrovna nevynikala.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Miami po druhém pozitivním testu v týmu uzavřelo své centrum

Basketbalový klub Miami Heat uzavřel své tréninkové centrum poté, co měl jeho druhý hráč pozitivní test na koronavirus. Minulý týden informoval o nákaze Derrick Jones Jr., jméno druhého hráče zveřejněno nebylo. Podle listu Miami Herald se však počítá s jeho účastí při restartu NBA.

Mužstvo Heat už nehodlá trénovat v Miami před cestou do Orlanda, kde se má sezona zámořské ligy dohrát. Soutěž pro 22 týmů v uzavřeném komplexu Disney Worldu začne 30. července. Miami odehraje první zápas 1. srpna proti Denveru.

V minulých týdnech uzavřely kvůli odhaleným případům nákazy covidem-19 svá tréninková centra také Denver, Los Angeles Clippers a Brooklyn Nets.

Zdroj: ČTK
Další zprávy