Po 15 letech stojí v Praze nový zimák. Hvězdám, mládeži či hobby hokejistům nabízí dva ledy

Podívejte se, co nabídne strašnický Padok IceRink.
Dva stěžejní muži pro zimní stadion ve Strašnicích - vlevo Vítězslav Kus, zástupce investora, vedle něj Martin Holý, manažer projektu a hokejový trenér.
Na nový zimák čekala Praha bezmála 15 let. Posledním projektem dlouho byla školní aréna ve Stodůlkách, která začala fungovat v roce 2003. Později se dočkala zastřešení.
Poznávacím znamením IceRinku je nápadná bílá deska u vchodu.
Speciální cesta poslouží vozíčkářům a dětem, které nebudou muset těžkou tašku vláčet po vedlejších schodech.
Foto: Milan Kammermayer
Daniel Poláček Milan Kammermayer, Daniel Poláček
14. 12. 2017 10:36
V Praze vyrostl první zimní stadion po téměř 15 letech. Stál 170 milionů korun, stojí ve Strašnicích a ostrý provoz rozjede v polovině ledna. Podívejte se, jak devátý (s multifunkční O2 arenou desátý) pražský zimák vypadá nedlouho před otevřením.
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Fotbalový Liberec prodloužil smlouvu s kapitánem Mikulou

Fotbalový Liberec si pojistil služby kapitána Jana Mikuly. Osmadvacetiletý defenzivní univerzál prodloužil se severočeským ligovým klubem smlouvu o další dvě sezony. Slovan o tom informoval na svém webu.

"V Liberci jsem od začátku roku 2017, za tu dobu jsem si zde zvykl a jsem tady spokojený. Je tu dobrý kolektiv a já budu rád dál jeho součástí," uvedl Mikula.

"Miky je součástí Slovanu už pár roků a je dobře, že zůstává. Je to charakterově výborný kluk, který má zkušenosti a je poctivým fotbalistou. Je velmi zodpovědný v defenzivní práci, ale umí i zaútočit. Je také skvělým týmovým hráčem. Jeho další nespornou výhodou je univerzálnost. V defenzivě umí zahrát více postů, když nás tlačí bota při zranění některých hráčů," doplnil liberecký kouč Pavel Hoftych.

Mikula má na kontě 135 ligových startů a čtyři vstřelené branky. Nejvyšší soutěž hrál vedle Liberce také za Slavii Praha a Jihlavu.

Další zprávy