Po 15 letech stojí v Praze nový zimák. Hvězdám, mládeži či hobby hokejistům nabízí dva ledy

Podívejte se, co nabídne strašnický Padok IceRink.
Dva stěžejní muži pro zimní stadion ve Strašnicích - vlevo Vítězslav Kus, zástupce investora, vedle něj Martin Holý, manažer projektu a hokejový trenér.
Na nový zimák čekala Praha bezmála 15 let. Posledním projektem dlouho byla školní aréna ve Stodůlkách, která začala fungovat v roce 2003. Později se dočkala zastřešení.
Poznávacím znamením IceRinku je nápadná bílá deska u vchodu.
Speciální cesta poslouží vozíčkářům a dětem, které nebudou muset těžkou tašku vláčet po vedlejších schodech.
Foto: Milan Kammermayer
Daniel Poláček Milan Kammermayer , Daniel Poláček
14. 12. 2017 10:36
V Praze vyrostl první zimní stadion po téměř 15 letech. Stál 170 milionů korun, stojí ve Strašnicích a ostrý provoz rozjede v polovině ledna. Podívejte se, jak devátý (s multifunkční O2 arenou desátý) pražský zimák vypadá nedlouho před otevřením.
 

Právě se děje

před 13 minutami

Kovář byl vyhlášen nejlepším brankářem týdne v KHL

Brankář Jakub Kovář se stal prvním českým hokejistou, který byl v nové sezoně zařazen mezi nejlepší hráče na svém postu v Kontinentální lize. Opora Jekatěrinburgu byla vyhlášena nejlepším gólmanem druhého týdne soutěže.

Kovář si minulý týden připsal premiérové čisté konto, když zlikvidoval všechny střely hokejistů Ufy. Ve druhém zápase pak pomohl Avtomobilistu porazit 3:2 po samostatných nájezdech Magnitogorsk. Odchytal tak 103:45 minuty a v průměru inkasoval 0,96 branek.

před 35 minutami

Po střetech v Hongkongu je 18 lidí zraněných, tři z nich těžce

Nejméně 18 lidí bylo zraněno při nedělních násilných střetech, které se rozpoutaly mezi protivládními demonstranty a policisty v Hongkongu. Tři ze zraněných jsou ve vážném stavu. Protestující blokovali ulice a stanice metra, házeli zápalné láhve a kameny. Policie proti nim zasáhla vodními děly, slzným plynem a gumovými projektily. Zadrženo bylo 89 osob, informovala v pondělí agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy