Po 15 letech stojí v Praze nový zimák. Hvězdám, mládeži či hobby hokejistům nabízí dva ledy

Podívejte se, co nabídne strašnický Padok IceRink.
Dva stěžejní muži pro zimní stadion ve Strašnicích - vlevo Vítězslav Kus, zástupce investora, vedle něj Martin Holý, manažer projektu a hokejový trenér.
Na nový zimák čekala Praha bezmála 15 let. Posledním projektem dlouho byla školní aréna ve Stodůlkách, která začala fungovat v roce 2003. Později se dočkala zastřešení.
Poznávacím znamením IceRinku je nápadná bílá deska u vchodu.
Speciální cesta poslouží vozíčkářům a dětem, které nebudou muset těžkou tašku vláčet po vedlejších schodech.
Foto: Milan Kammermayer
Daniel Poláček Milan Kammermayer, Daniel Poláček
14. 12. 2017 10:36
V Praze vyrostl první zimní stadion po téměř 15 letech. Stál 170 milionů korun, stojí ve Strašnicích a ostrý provoz rozjede v polovině ledna. Podívejte se, jak devátý (s multifunkční O2 arenou desátý) pražský zimák vypadá nedlouho před otevřením.
 

Právě se děje

před 6 hodinami

Na Aljašce udeřilo zemětřesení, úřady varují před vlnou tsunami

Americké úřady vydaly varování před ničivou vlnou tsunami poté, co Aleutské ostrovy ležící u Aljašky postihlo silné zemětřesení, dosahující podle americké geologické služby síly 7,5 stupně. Oznámily to dnes tiskové agentury.

Výstraha amerického střediska pro varování před tsunami se týká měst Sand Point a Cold Bay na Aleutách a města Kodiak na stejnojmenném ostrově, poznamenala agentura Reuters s tím, že tato města leží v řídce osídlené oblasti.

Epicentrum zemětřesení se nalézalo 94 kilometrů jihovýchodně od Sand Point. Otřesy vycházely z hloubky 41 kilometrů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy