Ovečkin rozhodl, Capitals srovnali sérii s Rangers

Hlavní hvězda utkání, brankář Capitals Holtby. Právě se chystá zastavit puk hlavou
Jasen Chiméra se raduje z gölu v 18. minutě utkání
Capitals tak srovnali stav série semifinále Západní konference play off NHL na 1:1.
Henrika Lundqvista překonali v první třetině po dorážkách hostující Knuble a Chimera, jenže 42 vteřin před koncem první části dal domácím naději Richards. Ovečkin trefil ve druhé třetině tyč a trest přišel ve třetí části. V přesilovce vyrovnal na 2:2 Callahan.
Tady vidíte Callahanův gól na 2:2.
1. 5. 2012 8:59
Hvězdný Alexander Ovečkin rozhodl gólem v 53. minutě o vítězství Washingtonu na ledě New Yorku Rangers 3:2.

New York - Hvězdný Alexander Ovečkin rozhodl gólem v 53. minutě o vítězství Washingtonu na ledě New Yorku Rangers 3:2. Capitals tak srovnali stav série semifinále Západní konference play off NHL na 1:1.

Jezdci sice dokázali v domácí Madison Square Garden srovnat nepříznivý stav 0:2, nakonec se ale přece jen museli před soupeřem sklonit.

Početní výhoda však nakonec rozhodla na druhé straně. Ovečkin ukořistil puk po buly a od modré čáry mířil švíhem naprosto přesně.

VIDEO ´Rezavý´ Klesla dokázal, že je ze železa
Voráček výrazně přispěl k první výhře Flyers nad Jersey

Hlavní hvězdou utkání byl vyhlášen brankář Washingtonu Braden Holtby.

Kings míří do finále konference

Famózní výkony v play off zatím podává Los Angeles. Králové, kteří v prvním kole jednoznačně vyřadili nejlepší tým základní části Vancouver, nyní vedou 2:0 nad St. Louis.

Kings uspěli na ledě favorizovaného soupeře i podruhé, tentokrát vyhráli 5:2. Rozhodující byla už první třetina, v níž nastříleli čtyři branky a ani jednu neinkasovali.

Dvěma brankami se na výhře Králů podílel slovinský útočník Anže Kopitar. Tři gólové přihrávky zaznamenal Dustin Brown.

2. kolo play off NHL:

Východní konference - 2. zápas:

NY Rangers - Washington 2:3 (1:2, 0:0, 1:1)
Branky: 20. B. Richards, 47. Callahan - 13. Knuble, 18. Chimera, 53. Ovečkin. Střely na branku: 28:25. Diváci: 18.200. Stav série: 1:1.

Západní konference - 2. zápas:

St. Louis - Los Angeles 2:5 (0:4, 1:1, 1:0)
Branky: 21. McDonald, 46. D´Agostini - 15. a 20. Kopitar, 1. M. Richards, 19. J. Carter, 22. Justin Williams. Střely na branku: 29:21. Diváci: 19.366. Stav série: 0:2.