Oslavy Salcburku: Kutlák zvedl nad hlavu pohár, ten se pak rozpadl

Český obránce Zdeněk Kutlák slaví titul se Salcburkem. Podívejte se, jaká k němu vedla cesta...
Šestý finálový zápas byl vyrovnaný od prvních minut. Týmy se neustále přetahovaly o vedení.
Šance střídala šanci...
... a jiskřilo to i mezi hráči.
Někteří museli opustit led za pomoci doktorů... Například Američan Brett Sterling, jenž v závěru schytal tvrdý hit od Tomase.
Foto: Lukáš Caha
Lukáš Caha Lukáš Caha
13. 4. 2016 0:33
Znojemští hokejisté podlehli na domácím ledě v šestém finálovém utkání Salcburku, a titul tak letos neoslaví. Na krk pověsili stříbro.

Znojmo - Hokejisté Salcburku obhájili na znojemském ledě titul pro mistra mezinárodní EBEL ligy. V šestém finále zvítězili 4:3. Orli zakončili nejúspěšnější sezonu v historii klubu na druhém místě. 

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Americká sonda úspěšně přistála na planetce Bennu

Sonda OSIRIS-REx amerického Národního úřadu pro letectví a vesmír (NASA) úspěšně přistála na planetce Bennu, kde se pokusila odebrat vzorky horniny. Zda byl odběr úspěšný, se uvidí až v následujících dnech, uvedla dnes agentura AP.

"Nemůžu uvěřit, že jsme to doopravdy dokázali," řekl po přistání sondy jeden ze členů týmu NASA, profesor Dante Lauretta z Arizonské univerzity. "Sonda udělala všechno, co měla."

Poté, co OSIRIS-REx poslala na Zemi potvrzení o kontaktu s asteroidem vzdáleném více než 322 milionů kilometrů, propuklo v sále nadšení. Může však trvat až týden, než bude jasné, zda a případně kolik horniny se podařilo sondě odebrat a jestli bude potřeba další pokus.

Zdroj: ČTK
Další zprávy