Omsk trápil i lídra konference, Kovář vychytal nájezdy

14. 10. 2013 17:33
Hokejisté Omsku po dvou vítězstvích prohráli s Kazaní, získali ovšem alespoň bod za porážku 2:3 v prodloužení.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Jakub Šafránek

Omsk - I když v pondělí nakonec hokejisté Omsku prohráli s Kazaní 2:3, nemusí se za svůj výkon stydět.

Proti lídrovi Východní konference KHL se totiž dokázali za stavu 0:2 zvednout, dotáhnout zápas do prodloužení, a získat tak aspoň bod.

A body nyní svěřenci Miloše Říhy potřebují jako sůl. Po osmi porážkách v řadě totiž spadli na poslední místo konference a teď se s námahou sbírají ze dna.

Do prodloužení dospěl také duel mezi Jekatěriburgem, za který nastoupil brankář Jakub Kovář a Viťazem Podolsk, jenž po 60 minutách skončil 1:1. O vítězi nakonec rozhodly nájezdy, ve kterých Kovář nepustil ani jednu branku a jeho tým tak trefou Anthony Stewarta zvítězil.

V řádné hrací době naopak skončilo utkání mezi Astanou a Novgorodem, které domácí vyhráli 4:2.

V tuto chvílí se ještě dohrává duel mezi Dynamem Moskva a Chanty-Mansijskem.

Kontinentální hokejová liga:

Omsk - Kazaň 2:3 v prodl., Barys Astana - Nižnij Novgorod 4:2, Chanty-Mansijsk - Dynamo Moskva 1:4, Jekatěrinburg - Viťaz Podolsk 2:1 po sam. nájezdech.