Jágrovy olympiády: Krásné góly, medaile i zranění

Projděte si obrazem všechny dosavadní olympijské starty největší české hokejové hvězdy Jaromíra Jágra.
Z předchozích čtyř turnajů má jedno zlato a jeden bronz. Projeďme si ale všechny jeho hry popořadě.
První a samozřejmě nejpamátnější olympiádou bylo v roce 1998 Nagano, kde čeští hokejisté poprvé a zatím naposledy získali medaile nejcennější.
Jágr byl v té době v NHL už hvězdou první velikosti, a tak bylo jasné, že tým potáhne v první úderné formaci...
... s kapitánem Vladimírem Růžičkou a Martinem Strakou.
Foto: Reuters
Projděte si obrazem všechny dosavadní olympijské starty největší české hokejové hvězdy Jaromíra Jágra.

Česká hokejová hvězda Jaromír Jágr pojede už na páté olympijské hry. Vzpomínky na předchozí čtyři má krásné i nepříjemné. Zažil totiž opojné chvíle triumfu, ale také musel spolknout smutné porážky a nepříjemné zranění.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Ozbrojenci zastřelili na vancouverském letišti muže, podle úřadů šlo o válku gangů

Na mezinárodním letišti sloužícím kanadskému městu Vancouver zastřelili neznámí ozbrojenci v neděli 28letého muže. V pondělí o tom informovala agentura AP s odvoláním na kanadské úřady. Osmadvacetiletý muž byl zastřelen nedaleko odletové haly.

Policie byla přivolána na letiště krátce po 15:00 místního času v neděli a podařilo se jí zastavit auto s dvěma podezřelými. Ti na policisty zahájili palbu a ujeli. Policie našla vozidlo v plamenech o 28 kilometrů dál.

Kanadské úřady uvedly, že oběť byla policii známá a že incident souvisí s konfliktem mezi zločineckými gangy, jehož byla oblast v poslední době svědkem. Letiště zůstává otevřené.

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 1 hodinou

Při střelbě na oslavě v Coloradu zemřelo sedm lidí

Při střelbě na narozeninové oslavě v americkém městě Colorado Springs zemřelo sedm lidí včetně údajného útočníka. Uvedly to podle agentury Reuters místní úřady.

Útočník podle úřadů dorazil na oslavu, kde se nacházela jeho přítelkyně, a zahájil střelbu. Na místě zemřelo šest osob, jeden člověk podlehl svým zraněním po převozu do místní nemocnice.

V místě oslavy se nacházely i děti, podle prohlášení policie a představitelů města však nebyly mezi oběťmi střelby. Policie uvedla, že střelec spáchal sebevraždu. Dodala, že nyní zjišťuje motiv činu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy