OBRAZEM Tak jsme vám to uhráli! Medailový sen žije dál

Švýcařští fanoušci se radují. Jejich borci zůstávají na MS i po šestém zápase bez porážky, Norsko porazili 3:1. Navíc pomohli i Čechům, kteří tak nadále mohou postoupit.
Švýcařští fanoušci se radují. Jejich borci zůstávají na MS i po šestém zápase bez porážky, Norsko porazili 3:1.
Tento výsledek udělal velkou radost i českým příznivcům, Hadamczikovi svěřenci totiž díky němu zůstávají ve hře o postup do čtvrtfinále.
Naopak norští Vikingové smutní. Mohli si zajistit postup, takhle jej však budou muset vybojovat v přímé bitvě proti Čechům.
A opravdu! Švýcaři byli od prvních minut lepší...
Foto: Michal Eger
Sport Reuters Sport, Reuters, Michal Eger
13. 5. 2013 0:44
Podívejte se obrazem na nedělní zápasy Švýcarsko - Norsko a Česko - Kanada.

Nedělní zápasy MS Česko - Kanada a Norsko - Švýcarsko mohly definitivně rozhodnout o složení stockholmské čtveřice pro play off. Shoda výsledků však zajistila drama až do posledního kola.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Pompeo: USA odmítají nároky Pekingu na zdroje v Jihočínském moři

Spojené státy od pondělí považují za nelegitimní takřka všechny významnější nároky Pekingu týkající se vod Jihočínského moře. Oznámil to americký ministr zahraničí Mike Pompeo, podle kterého Čína daný region bere jako své "námořní impérium" a nárokuje si kontrolu nad oblastmi, které nemohou být přisouzeny žádné zemi. Agentura AP píše o eskalaci diplomatické strategie Washingtonu a předpovídá další nárůst hněvu na čínské straně.

Zdroj: ČTK
před 4 hodinami

Rozpočet českého pavilonu na Expu se zvýší o 25,2 milionu korun

Rozpočet českého pavilonu na světové výstavě Expo 2020 se zvýší o 25,2 milionu korun kvůli jejímu ročnímu odkladu v důsledku pandemie koronaviru. Úpravu rozpočtu dnes schválila vláda. Kabinet zároveň potvrdil i českou účast na výstavě v jejím novém termínu. Původně plánovaný rozpočet byl 260 až 310 milionů korun podle účasti partnerů ze soukromého sektoru, ze státních zdrojů mělo jít 229 milionů korun.

Zdroj: ČTK
Další zprávy