OBRAZEM Takhle Olomouc šokovala úřadující mistry

odívejte se obrazem na první velké vítězství hokejové Olomouce v extralize. Ve třetím kole po velkém obratu porazila 3:2 úřadující šampióny ze Zlína.
Fantastické vítězství, řekl Jiří Trvaj. Gólman se postavil do brány Olomouce letos poprvé a stal se klíčovým mužem první velké výhry Olomouce po návratu z extraligy.
Kohouti na svém ledě porazili v naprosto fantastické atmosféře a po heroickém výkonu Zlín 3:2. I když po patnácti minutách už 0:2 prohrávali.
Zlín začal v Olomouci skvěle. Střílel, tlačil se dopředu a hrozil hlavně v přesilových hrách.
V přesilovce také po nacvičené kombinaci padla první branka. Balaštík našel Köhlera u zadní tyče a bylo to 1:0.
Foto: Lukáš Drštička
17. 9. 2014 9:35
Hokejová Olomouc slaví první velké vítězství v hokejové extralize. Ve fantastickém zápase otočila stav z 0:2 na 3:2 a skolila úřadující extraligové šampiony ze Zlína.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 3 hodinami

Lukašenko vyřeší problém s migranty na polských hranicích do konce roku, slíbil

Bělorusko se do konce roku pokusí vyřešit problém s migranty na své západní hranici, slíbil běloruský vůdce Alexandr Lukašenko v rozhovoru, který zveřejnila ruská agentura RIA Novosti. Evropská unie obviňuje Lukašenkův autoritářský režim, že migrační krizi na vnější hranici EU vytvořil v odplatě za sankce, které unie uvalila na Minsk kvůli porušování lidských práv, potlačování opozice a zfalšování loňských prezidentských voleb. Lukašenko obvinění odmítá.

Polsko a částečně i Litva od léta čelí náporu tisíců migrantů, převážně z Blízkého východu, kteří se pokoušejí překročit hranice a dostat se dále do Evropské unie, cílem je často Německo. Migrační krize se vystupňovala na podzim, Varšava se rozhodla začít stavět na hranici s Běloruskem 5,5 metru vysokou zábranu. S Lukašenkem, jehož legitimitu EU odmítla po loňských volbách uznat, minulý měsíc dvakrát telefonicky hovořila končící německá kancléřka Angela Merkelová.

"Já jí (Merkelové) rovnou řekl, že se vynasnažím vyřešit tento problém do Nového roku, protože jej nepotřebujeme. Lidé (migranti) se potloukají po Minsku a Grodnu," uvedl podle ruské agentury Lukašenko.

Bělorusko podle něj požádá uprchlíky z Blízkého východu, kteří se v zemi nacházejí legálně s turistickými vízy, aby se vrátili zpět domů, protože "humanitární koridor" vedoucí do vytouženého Německa nebude. Dodal, že do Iráku se z Běloruska už vrátila více než tisícovka běženců.

Zdroj: ČTK
Další zprávy