OBRAZEM Takhle Olomouc šokovala úřadující mistry

odívejte se obrazem na první velké vítězství hokejové Olomouce v extralize. Ve třetím kole po velkém obratu porazila 3:2 úřadující šampióny ze Zlína.
Fantastické vítězství, řekl Jiří Trvaj. Gólman se postavil do brány Olomouce letos poprvé a stal se klíčovým mužem první velké výhry Olomouce po návratu z extraligy.
Kohouti na svém ledě porazili v naprosto fantastické atmosféře a po heroickém výkonu Zlín 3:2. I když po patnácti minutách už 0:2 prohrávali.
Zlín začal v Olomouci skvěle. Střílel, tlačil se dopředu a hrozil hlavně v přesilových hrách.
V přesilovce také po nacvičené kombinaci padla první branka. Balaštík našel Köhlera u zadní tyče a bylo to 1:0.
Foto: Lukáš Drštička
17. 9. 2014 9:35
Hokejová Olomouc slaví první velké vítězství v hokejové extralize. Ve fantastickém zápase otočila stav z 0:2 na 3:2 a skolila úřadující extraligové šampiony ze Zlína.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 2 hodinami

Tunisko zmařilo připravovaný teroristický útok na turistické lokality

Tuniská policie oznámila, že zmařila teroristický útok na turistické lokality v této severoafrické zemi. Uvedlo to tuniské ministerstvo vnitra. Útok podle něj plánovala žena, která přicestovala ze Sýrie, kde obdržela výcvik od teroristických skupin. Nyní je ve vězení, uvedly agentury.

Žena, která měla v úmyslu útočit s použitím výbušného pásu, se podle ministerstva vnitra vrátila ze Sýrie do Tuniska přes Turecko 10. ledna. Akci podle ministerstva plánovala v Sýrii, kde strávila rok a získala výcvik od teroristů.

Tuniské úřady v posledních letech zmařily většinu plánovaných atentátů a na útoky reagovaly efektivněji, píše agentura Reuters s odkazem na západní diplomaty. V listopadu policie v hlavním městě Tunisu postřelila extremistu, který na strážníky zaútočil s nožem a sekáčkem.

Zdroj: ČTK
Další zprávy