OBRAZEM Smutek a zmar. Tak zhasly české naděje na medaili

Smutný Tomáš Plekanec věřil, že přiletěl z NHL na víc než je na dva zápasy.
Českým hráčům zbyly i po zápase se Švýcary zase jen oči pro pláč. A tato porážka znamená vyřazení z play off a konec nadějí na velký úspěch.
Zbyněk Michálek si možná v koutku duše vysnil, že k bronzu a stříbru letos přidá světové zlato. Ale na titul mistra světa si musí nejméně rok počkat.
Jiří Hudler byl na světovém šampionátu po dlouhých deseti letech.
Češi tak ve Stockholmu nenavázali na zlato a dva bronzy z předešlých tří let...
Foto: Michal Eger
Reuters Sport Michal Eger, Reuters, Sport
16. 5. 2013 18:00
Prohlédněte si galerii z neúspěšného čtvrtfinále hokejového MS, v němž čeští hokejisté nestačili na Švýcary a po porážce 1:2 míří ze Stockholmu domů.

Stockholm - Prohlédněte si galerii z neúspěšného čtvrtfinále hokejového MS, v němž čeští hráči nestačili na Švýcary a po porážce 1:2 míří ze Stockholmu domů.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Pompeo: USA odmítají nároky Pekingu na zdroje v Jihočínském moři

Spojené státy od pondělí považují za nelegitimní takřka všechny významnější nároky Pekingu týkající se vod Jihočínského moře. Oznámil to americký ministr zahraničí Mike Pompeo, podle kterého Čína daný region bere jako své "námořní impérium" a nárokuje si kontrolu nad oblastmi, které nemohou být přisouzeny žádné zemi. Agentura AP píše o eskalaci diplomatické strategie Washingtonu a předpovídá další nárůst hněvu na čínské straně.

Zdroj: ČTK
před 3 hodinami

Rozpočet českého pavilonu na Expu se zvýší o 25,2 milionu korun

Rozpočet českého pavilonu na světové výstavě Expo 2020 se zvýší o 25,2 milionu korun kvůli jejímu ročnímu odkladu v důsledku pandemie koronaviru. Úpravu rozpočtu dnes schválila vláda. Kabinet zároveň potvrdil i českou účast na výstavě v jejím novém termínu. Původně plánovaný rozpočet byl 260 až 310 milionů korun podle účasti partnerů ze soukromého sektoru, ze státních zdrojů mělo jít 229 milionů korun.

Zdroj: ČTK
Další zprávy