Obrazem: Ani podruhé Slavia doma nevyhrála, Vary jsou blízko titulu

Už v páté minutě se radoval z gólu Vladimír Růžička (na snímku vpravo). Bohužel pro Slavii jen vyrovnával na 1:1, první gól vstřelil hned v první minutě karlovarský Skuhravý.
Kotel Slávistů vyslal hned na začátku zelenožlutým fanouškům vzkaz.
Fandit bylo čemu. V zápase padlo nakonec deset branek. Podle údaje pořadatelů sledovalo zápas 16730 diváků.
Na konci jedenácté minuty se brankář Slavie Neruda ohlížel za pukem ve své síti podruhé.
Ondřej Besperát
8. 4. 2009 22:00

Praha - Hokejisté Karlových Varů jsou po středečním čtvrtém finálovém utkání blízko titulu. Svěřenci Josefa Palečka zvítězili i ve druhém zápase na ledě pražské Slavie a po výsledku 6:4 jim schází k zisku extraligové trofeje jediné vítězství. Toho budou moci Západočeši dosáhnout již v pátek, kdy se odehraje v O2 Aréně další střetnutí.